Bilten broj 13-2017/18

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat XII. kola:

 

OPATIJA 08 - 1

-

CRIKVENICA 1

4 : 3

Fabijanić Nandi

-

Morić Duško

2:3 ( 8, 6,-7,-8,-9)

Vulin Vedran

-

Pećanić Diana

1:3 (10,-6,-11,-15)

Gregorović Vjekoslav

-

Košuljandić Iva

3:0 ( 5, 7, 6)

Milotić, Fabijanić

-

Morić, Pećanić

3:0 ( 7, 8, 8)

Fabijanić Nandi

-

Pećanić Diana

3:0 ( 6, 5, 5)

Milotić Branko

-

Morić Duško

2:3 (-7,12,-8, 6,-11)

Vulin Vedran

-

Košuljandić Iva

3:1 ( 7, 8,-9, 8)

 

Rezultati XIII. kola:

 

OPATIJA 08 - 1

-
KVARNER
4 : 3

Milotić Branko

-

Ćubelić Antonio

3:0 ( 4, 2, 8)

Gregorović Vjekoslav

-

Bačić Zvonimir

2:3 (-9, 6, 5,-5,-8)

Vulin Vedran

-

Mrkalj Andrei

1:3 ( 8,-6,-17,-7)

Milotić, Vulin

-

Bačić, Ćubelić

3:2 ( 6,-13,-11, 6,10)

Milotić Branko

-

Bačić Zvonimir

3:0 ( 6,16, 3)

Vulin Vedran

-

Budak Avelino

1:3 (-12,-7, 5,-9)

Gregorović Vjekoslav

-

Mrkalj Andrei

3:2 (-7, 7,-9, 7, 8)

 

CRIKVENICA 1
-
SRDOČI 1
ODGOĐENO

 

PAŠAC 1
-

KOSTRENA 1

4 : 1

Kršovnik Leonard

-

Arbanas Branko

3:0 ( 7, 5, 6)

Zubak Luka

-

Ganzelja Ivo

0:3 (-4,-9,-8)

Broznić Bojan

-

Protuđer Igor

3:0 ( 6, 7, 7)

Kršovnik, Broznić

-

Ganzelja, Protuđer

3:0 ( 9, 4,10)

Kršovnik Leonard

-

Ganzelja Ivo

3:0 ( 8,14, 8)

 

MATULJI

-

KUKULJANOVO

0 : 4

Matijević Spasoje

-

Kovačević Branimir

2:3 ( 5,-6,-4, 6,-7)

Žbogar Zoran

-

Bogdanović Zoran

1:3 (-4,-7, 6,-7)

Vidović Denis

-

Valenta Josip

0:3 (-9,-6,-5)

Matijević, Vidović

-
Kovačević, Vidović
1:3 (-11, 9,-5,-8)

 

SRDOČI 2
-

OREHOVICA 1

4 : 2

Jakaša Miro

-

Giunio Bruno

3:1 ( 9, 5,-6, 7)

Magaš Vladimir

-

Šuperina Adrijano

0:3 (-1,-4,-5)

Maras Mile

-

Magaš Marinko

2:3 ( 7,-8,-8, 9,-10)

Maras, Jakaša

-

Šuperina, Magaš

3:2 (-9,-8, 5, 9, 7)

Jakaša Miro

-

Šuperina Adrijano

3:0 ( 8, 9, 7)

Maras Mile

-

Giunio Bruno

3:2 ( 8,-9,-5, 6, 8)

 

Redoslijed nakon XIII. kola:

1. KUKULJANOVO

13

13

0

52:18

26

2. SRDOČI 1

12

10

2

40:22

22

3. OPATIJA 08 – 1

13

8

5

45:30

21

4. PAŠAC 1

13

8

5

40:34

21

5. CRIKVENICA 1

12

8

4

44:27

20

6. KOSTRENA 1

13

6

7

36:31

19

7. MATULJI

13

4

9

28:43

17

8. KVARNER

13

3

10

28:45

16

9. OREHOVICA 1

13

3

10

18:49

16

10.SRDOČI 2

13

1

12

18:50

14

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat X. kola:

 

LOŠINJ

-

SVETI JAKOV

4 : 0

Devčić Dubravko

-

Kverić Robert

3:0 ( 7, 8, 7)

Licitar Jasmin

-

Blatančić Pejo

3:0 ( 7, 9, 9)

Škoda Anton

-

Kresojević Adam

3:0 ( 9, 5, 7)

Devčić, Škoda

-

Kresojević, Kverić

3:1 (-11, 9, 7, 7)

 

Rezultati XIII. kola:

 

LOŠINJ

-

OREHOVICA 2

ODGOĐENO

 

CRIKVENICA 3

-

OPATIJA 08 - 2

4 : 2

Marinković Dragomir

-

Smiljanić Damir

1:3 (10,-8,-8,-6)

Blatnik Joža

-

Marić Borislav

0:3 (-6,-5,-3)

Car Igor

-

Oprešnik Kristijan

3:0 ( 3, 2, 3)

Marinković, Car

-

Smiljanić, Oprešnik

3:2 (-6, 9, 9,-10, 9)

Marinković Dragomir

-

Marić Borislav

3:0 ( 6,12, 8)

Car Igor

-

Smiljanić Damir

3:0 ( 9, 4, 5)

 

KOSTRENA 2

-

MALINSKA DUB.

2 : 4

Puž Denis

-

Baša Nikola

0:3 (-5,-7,-3)

Petrović Arsen

-

Šplehar Leonardo

0:3 (-9,-8,-6)

Špehar Predrag

-

Žic Denis

3:2 (-7, 8,-8, 8, 4)

Špehar, Puž

-

Miler, Žic

3:1 (-9,11, 7,10)

Puž Denis

-

Šplehar Leonardo

0:3 (-4,-2,-4)

Špehar Predrag

-

Baša Nikola

0:3 (-3,-6,-9)

 

SVETI JAKOV

-

PAŠAC 2

3 : 4

Badurina Matija

-

Kršovnik Emil

0:3 (-6,-3,-5)

Šegulja Kosanović Djina

-

Fable Ana

2:3 (-10,-8,10,12,-6)

Srdoč Lucijan

-

Ban Boris

3:0 ( 5,10, 7)

Juretić, Srdoč

-

Kršovnik, Ban

3:2 ( 3, 6,-9,-8,10)

Badurina Matija

-

Fable Ana

3:0 ( 3, 2, 7)

Juretić Sanjin

-

Kršovnik Emil

1:3 (-8, 8,-9,-9)

Šegulja Kosanović Djina

-

Ban Boris

0:3 (-4,-9,-9)

 

 

CRIKVENICA 2

-

RJEČINA

2 : 4

Butković Miljenko

-

Nikolić Goran

3:1 ( 6,-10, 9, 9)

Muškić Mario

-

Semion Robert

0:3 (-3,-3,-5)

Bradarić Borko

-

Vurušić Zvonimir

3:2 (-9,-7, 6, 6, 7)

Muškić, Knez

-

Semion, Juretić

0:3 (-7,-6,-3)

Butković Miljenko

-

Semion Robert

0:3 (-7,-1,-2)

Bradarić Borko

-

Nikolić Goran

1:3 (-10, 3,-10,-11)

 

Redoslijed nakon XIII. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

13

13

0

52:14

26

2. OPATIJA 08 - 2

13

10

3

46:22

23

3. LOŠINJ

11

10

1

40:14

21

4. RJEČINA

13

7

6

43:35

20

5. CRIKVENICA 3

12

7

5

36:32

19

6. KOSTRENA 2

13

5

8

32:36

18

7. OREHOVICA 2

12

5

7

30:35

17

8. PAŠAC 2

13

4

9

22:45

17

9. CRIKVENICA 2

13

2

11

22:47

15

10.SVETI JAKOV

13

0

13

9:52

13

OBAVIJESTI:

Novi igrači:

-SVETI JAKOV: Juretić Maja

Video

Video