2. otvoreno natjecanje STS PGŽ - rezultati

2. otvoreno natjecanje STS PGŽ - KADETI                               Malinska,17.03.2019. 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SIMČIĆ Lukas   OPA  X   X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. GRŽINIĆ Mateo   SRD 0 : 3  X    X 1 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. STRILČIĆ Matija   MAL 0 : 3 3 : 1  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SIMČIĆ Lukas : STRILČIĆ Matija 3 : 0 ( 4, 5, 3)
    GRŽINIĆ Mateo : 0   :    
2. kolo: SIMČIĆ Lukas : GRŽINIĆ Mateo 3 : 0 ( 2, 7, 3)
    STRILČIĆ Matija : 0   :    
3. kolo: SIMČIĆ Lukas : 0   :    
    GRŽINIĆ Mateo : STRILČIĆ Matija 1 : 3 (-7,-6, 9,-8)
                                           
2. otvoreno natjecanje STS PGŽ - KADETI                               Malinska,17.03.2019.
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SMAILJI Kaso   SRD  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. LESICA Dominik   MAL 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. MLADENOVIĆ Mateo   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SMAILJI Kaso : MLADENOVIĆ Mateo 3 : 0 ( 2, 3, 4)
    LESICA Dominik : 0   :    
2. kolo: SMAILJI Kaso : LESICA Dominik 3 : 0 ( 2, 4, 7)
    MLADENOVIĆ Mateo : 0   :    
3. kolo: SMAILJI Kaso : 0   :    
    LESICA Dominik : MLADENOVIĆ Mateo 3 : 0 ( 7, 6, 7)
                                           
2. otvoreno natjecanje STS PGŽ - KADETI                               Malinska,17.03.2019.
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ŠANTIĆ Adrian   MAL  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. SMIRČIĆ Ivan   KVA 0 : 3  X    X 2 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. PAVIČIĆ Andro   SRD 0 : 3 3 : 2  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ŠANTIĆ Adrian : PAVIČIĆ Andro 3 : 0 ( 8, 3, 7)
    SMIRČIĆ Ivan : 0   :    
2. kolo: ŠANTIĆ Adrian : SMIRČIĆ Ivan 3 : 0 ( 3, 8, 6)
    PAVIČIĆ Andro : 0   :    
3. kolo: ŠANTIĆ Adrian : 0   :    
    SMIRČIĆ Ivan : PAVIČIĆ Andro 2 : 3 (-6, 3, 8,-8,-9)
                                           
                                           
2. otvoreno natjecanje STS PGŽ - KADETI                               Malinska,17.03.2019.
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BOGOVIĆ Ivan   MAL  X    X 1 : 3 3 : 0 3 : 0 2 : 1 5 2.
2. ŠEBELJA Alen   OPA 3 : 1  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
3. BABIĆ Jakov   MAL 0 : 3 0 : 3  X    X 3 : 2 1 : 2 4 3.
4. GRŽINČIĆ Luka   KVA 0 : 3 0 : 3 2 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: BOGOVIĆ Ivan : BABIĆ Jakov 3 : 0 ( 7, 7, 6)
    ŠEBELJA Alen : GRŽINČIĆ Luka 3 : 0 ( 3, 5, 6)
2. kolo: BOGOVIĆ Ivan : ŠEBELJA Alen 1 : 3 ( 9,-8,-5,-7)
    BABIĆ Jakov : GRŽINČIĆ Luka 3 : 2 ( 8,-10,-8, 9,13)
3. kolo: BOGOVIĆ Ivan : GRŽINČIĆ Luka 3 : 0 ( 6, 7, 9)
    ŠEBELJA Alen : BABIĆ Jakov 3 : 0 ( 6, 5, 3)

 

Završnica:

Četvrtfinale: SIMČIĆ Lukas (OPA)         - PAVIČIĆ Andro (SRD)          3:0 (1, 7, 1)

                     ŠEBELJA Alen (OPA)         - LESICA Dominik (MAL)      3:0 ( 3,10,4)   

                   ŠANTIĆ Adrian (MAL)        - BOGOVIĆ Ivan (MAL)          3:1 (-9, 9, 6, 7)

                    SMAILJI Kaso (SRD)          – STRILČIĆ Matija (MAL)       3:0 ( 3, 7, 7)

Polufinale:   SIMČIĆ Lukas (OPA)          - ŠEBELJA Alen (OPA)            3:1 ( 5, 9,-7, 9)

                     SMAILJI Kaso (SRD)         - ŠANTIĆ Adrian (MAL)           3:2 (-8, 5, 7,-9, 8)

Finale:     SMAILJI Kaso (Srdoči)       – SIMČIĆ Lukas (Opatija 08)  3:2 (-8,-9, 8,11, 8)

2. otvoreni turnir STS PGŽ - KADETKINJE                                       Malinska, 17.03.2019.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SALMA Veronika   SVJ  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. TURČIĆ Petra   MAL 0 : 3  X    X 3 : 0 0 : 3 1 : 2 4 3.
3. LESICA Katarina   MAL 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 0 : 3 3 4.
4. SALMA Matilda   SVJ 0 : 3 3 : 0 3 : 0 X    X 2 : 1 5 2.
                                           
1. kolo: SALMA Veronika : LESICA Katarina 3 : 0 ( 6, 2, 4)
    TURČIĆ Petra : SALMA Matilda 0 : 3 (-2,-3,-4)
2. kolo: SALMA Veronika : TURČIĆ Petra 3 : 0 ( 3, 4, 3)
    LESICA Katarina : SALMA Matilda 0 : 3 (-3,-3,-7)
3. kolo: SALMA Veronika : SALMA Matilda 3 : 0 ( 3, 7, 9)
    TURČIĆ Petra : LESICA Katarina 3 : 0 ( 4, 7, 7)

Video

Video