2. otvoreno natjecanje STS PGŽ - rezultati

2. otvoreni turnir STS PGŽ - MLAĐI KADETI                                                     Malinska, 17.03.2019.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ŠAKIĆ Adrian   MAL  X    X 3 : 1 3 : 1   :   2 : 0 4 1.
2. KINKELA Matej   OPA 1 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. STRILČIĆ Matija   MAL 1 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ŠAKIĆ Adrian : STRILČIĆ Matija 3 : 1 ( 8, 8,-9, 9)
    KINKELA Matej : 0   :    
2. kolo: ŠAKIĆ Adrian : KINKELA Matej 3 : 1 ( 8,-9, 3, 9)
    STRILČIĆ Matija : 0   :    
3. kolo: ŠAKIĆ Adrian : 0   :    
    KINKELA Matej : STRILČIĆ Matija 0 : 3 (-4,-8,-6)
                                           
2. otvoreni turnir STS PGŽ - MLAĐI KADETI                                                     Malinska, 17.03.2019.
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ŠEBELJA Alen   OPA  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. BOGOVIĆ Ivan   MAL 0 : 3  X    X 3 : 2 3 : 0 2 : 1 5 2.
3. BRNIĆ Matej   SVJ 0 : 3 2 : 3  X    X 3 : 0 1 : 2 4 3.
4. LJUTIĆ Lucian   MAL 0 : 3 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: ŠEBELJA Alen : BRNIĆ Matej 3 : 0 ( 4, 5, 4)
    BOGOVIĆ Ivan : LJUTIĆ Lucian 3 : 0 ( 1, 5, 6)
2. kolo: ŠEBELJA Alen : BOGOVIĆ Ivan 3 : 0 ( 7, 3, 5)
    BRNIĆ Matej : LJUTIĆ Lucian 3 : 0 ( 3, 3, 1)
3. kolo: ŠEBELJA Alen : LJUTIĆ Lucian 3 : 0 ( 4, 2, 1)
    BOGOVIĆ Ivan : BRNIĆ Matej 3 : 2 ( 5,-6, 7,-8, 7)
                                           
2. otvoreni turnir STS PGŽ - MLAĐI KADETI                                                     Malinska, 17.03.2019.
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. LESICA Dominik   MAL  X    X 1 : 3 3 : 1 3 : 0 2 : 1 5 2.
2. BABIĆ Jakov   MAL 3 : 1  X    X 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
3. DRAGOSLAVIĆ Frane   KVA 1 : 3 0 : 3  X    X 3 : 2 1 : 2 4 3.
4. TURKALJ Antonio   MAL 0 : 3 0 : 3 2 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: LESICA Dominik : DRAGOSLAVIĆ Frane 3 : 1 ( 5,-1, 4, 3)
    BABIĆ Jakov : TURKALJ Antonio 3 : 0 (10, 4, 5)
2. kolo: LESICA Dominik : BABIĆ Jakov 1 : 3 ( 9,-8,-7,-10)
    DRAGOSLAVIĆ Frane : TURKALJ Antonio 3 : 2 (-6, 5,-9, 6, 6)
3. kolo: LESICA Dominik : TURKALJ Antonio 3 : 0 ( 5, 2, 2)
    BABIĆ Jakov : DRAGOSLAVIĆ Frane 3 : 0 ( 7, 9,10)

 

Završnica:

Četvrtfinale: BOGOVIĆ Ivan (MAL)      - BABIĆ Jakov (MAL)                   3:1 (-17, 8, 5, 8)

         STRILČIĆ Matija (MAL)   - LESICA Dominik (MAL)             3:1 ( 8, 6,-8, 6)

Polufinale:   BOGOVIĆ Ivan (MAL)      - ŠAKIĆ Adrian (MAL)                  3:2 (7,-7,-12,9,9)

                     ŠEBELJA Alen (OPA)       - STRILČIĆ Matija (MAL)             3:0 (9,7,12)  

Finale: ŠEBELJA Alen (Opatija 08)  – BOGOVIĆ Ivan (Malinska Dub.)  3:0 ( 2, 7, 6)

2. otvoreni turnir STS PGŽ - MLAĐE KADETKINJE                     Malinska, 17.03.2019.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SALMA Matilda   SVJ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. KAFADAR Leona   SRD 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. ŽUŽIĆ Mia   MAL 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SALMA Matilda : ŽUŽIĆ Mia 3 : 0 ( 4, 3 3)
    KAFADAR Leona : 0   :    
2. kolo: SALMA Matilda : KAFADAR Leona 3 : 0 ( 2, 2, 2)
    ŽUŽIĆ Mia : 0   :    
3. kolo: SALMA Matilda : 0   :    
    KAFADAR Leona : ŽUŽIĆ Mia 3 : 0 ( 7,11, 5)
                                           
2. otvoreni turnir STS PGŽ - MLAĐE KADETKINJE                                       Malinska, 17.03.2019.
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. TURČIĆ Patra   MAL  X    X 1 : 3 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
2. KRNIĆ Vanessa   KVA 3 : 1  X    X 3 : 1   :   2 : 0 4 1.
3. ŠAKIĆ Laura   MAL 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: TURČIĆ Patra : ŠAKIĆ Laura 3 : 0 ( 3, 6, 7)
    KRNIĆ Vanessa : 0   :    
2. kolo: TURČIĆ Patra : KRNIĆ Vanessa 1 : 3 (-2,-3,11,-5)
    ŠAKIĆ Laura : 0   :    
3. kolo: TURČIĆ Patra : 0   :    
    KRNIĆ Vanessa : ŠAKIĆ Laura 3 : 1 ( 7, 3,-10, 4)

Završnica:

Polufinale:   SALMA Matilda (SVJ)        - TURČIĆ Petra (MAL)             3:0 ( 5, 4, 8)

                     KRNIĆ Vanessa (KVA)       - KAFADAR Leona (SRD)         3:0 (6, 3, 4)

Finale: SALMA Matilda (Sveti Jakov) – KRNIĆ Vanessa (Kvarner)    3:1 (-10, 8, 5, 2)

Video

Video