14. otvoreno prvenstvo Fužina-Antonja 2018-SENIORI-rezultati

14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -17.06.2018.     SENIORI
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VIDOVIĆ Vitomir   KUK  x    x 3 : 2 3 : 0 3 : 1 3 : 0 6 1.
2. KRŠOVNIK Leonard   PAŠ 2 : 3  x    x 1 : 3 3 : 2 1 : 2 4, 4:5 3.
3. MALNAR Vedran   BAJ 0 : 3 3 : 1  x    x 0 : 3 1 : 2 4, 3:4 4.
4. ORBANIĆ Mauro   KNF 1 : 3 2 : 3 3 : 0  x    x 1 : 2 4, 5:3 2.
                                           
1. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : MALNAR Vedran 3 : 0 ( 7, 7, 5)
    KRŠOVNIK Leonard : ORBANIĆ Mauro 3 : 2 ( 6,-10, 8,-6, 6)
2. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : KRŠOVNIK Leonard 3 : 2 ( 1,-10, 6,-2, 7)
    MALNAR Vedran : ORBANIĆ Mauro 0 : 3 (-4,-8,-8)
3. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : ORBANIĆ Mauro 3 : 1 ( 4,-9,10, 5)
    KRŠOVNIK Leonard : MALNAR Vedran 1 : 3 ( 5,-8,-10,-12)
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -17.06.2018.     SENIORI
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KOVAČEVIĆ Branimir   BAJ  x    x 3 : 0 3 : 0 3 : 1 3 : 0 6 1.
2. PAVLAČIĆ Dražen   DUR 0 : 3  x    x 3 : 1 2 : 3 1 : 2 4 3.
3. KRŠOVNIK Emil   PAŠ 0 : 3 1 : 3  x    x 1 : 3 0 : 3 3 4.
4. VIDOVIĆ Denis   MAT 1 : 3 3 : 2 3 : 1  x    x 2 : 1 5 2.
                                           
1. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : KRŠOVNIK Emil 3 : 0 ( 7, 5, 4)
    PAVLAČIĆ Dražen : VIDOVIĆ Denis 2 : 3 ( 9,-8, 6,-6,-5)
2. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : PAVLAČIĆ Dražen 3 : 0 ( 5, 4, 1)
    KRŠOVNIK Emil : VIDOVIĆ Denis 1 : 3 (-17,11,-8,-8)
3. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : VIDOVIĆ Denis 3 : 1 (13,-13, 5, 7)
    PAVLAČIĆ Dražen : KRŠOVNIK Emil 3 : 1 (-6, 6, 5, 5)
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -17.06.2018.     SENIORI
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SEMION Robert   RJE  x    x 2 : 3 3 : 0 3 : 0 2 : 1 5 2.
2. JARDAS Ivan   SRD 3 : 2  x    x 3 : 0 3 : 1 3 : 0 6 1.
3. LUKEZ Kristijan   PAZ 0 : 3 0 : 3  x    x 1 : 3 0 : 3 3 4.
4. PUŠIĆ Alen   DUR 0 : 3 1 : 3 3 : 1  x    x 1 : 2 4 3.
                                           
1. kolo: SEMION Robert : LUKEZ Kristijan 3 : 0 ( 5, 5, 6)
    JARDAS Ivan : PUŠIĆ Alen 3 : 1 (-8, 8, 8, 4)
2. kolo: SEMION Robert : JARDAS Ivan 2 : 3 ( 5,-8,-7, 9,-8)
    LUKEZ Kristijan : PUŠIĆ Alen 1 : 3 (-8,-11, 8,-11)
3. kolo: SEMION Robert : PUŠIĆ Alen 3 : 0 ( 6, 7, 5)
    JARDAS Ivan : LUKEZ Kristijan 3 : 0 ( 8, 7, 6)
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -17.06.2018.     SENIORI
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. TURK Zoran   BAJ  x    x 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ODORČIĆ Željko   ZG 0 : 3  x    x 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. GOJAK Marijan   DUR 0 : 3 0 : 3  x    x   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: TURK Zoran : GOJAK Marijan 3 : 0 ( 5, 5, 4)
    ODORČIĆ Željko : 0   :    
2. kolo: TURK Zoran : ODORČIĆ Željko 3 : 0 ( 7, 5, 8)
    GOJAK Marijan : 0   :    
3. kolo: TURK Zoran : 0   :    
    ODORČIĆ Željko : GOJAK Marijan 3 : 0 ( 5, 7, 8)
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -17.06.2018.     SENIORI
Skupina - group 5 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. LOŠIĆ Stanislav   DUR  x    x 2 : 3 3 : 0 3 : 1 2 : 1 5 2.
2. FABIJANIĆ Nandi   OPA 3 : 2  x    x 3 : 1 3 : 0 3 : 0 6 1.
3. TOMIČIĆ Marko   DUR 0 : 3 1 : 3  x    x 3 : 1 1 : 2 4 3.
4. MILAS Toni   ZG 1 : 3 0 : 3 1 : 3  x    x 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: LOŠIĆ Stanislav : TOMIČIĆ Marko 3 : 0 ( 5, 7, 4)
    FABIJANIĆ Nandi : MILAS Toni 3 : 0 (12, 6, 8)
2. kolo: LOŠIĆ Stanislav : FABIJANIĆ Nandi 2 : 3 (11,-4,-10, 8,-9)
    TOMIČIĆ Marko : MILAS Toni 3 : 1 (-9, 7, 9, 6)
3. kolo: LOŠIĆ Stanislav : MILAS Toni 3 : 1 ( 2, 9,-8, 4)
    FABIJANIĆ Nandi : TOMIČIĆ Marko 3 : 1 ( 8, 9,-6, 8)
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -17.06.2018.     SENIORI
Skupina - group 6 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BERTONE Andrija   BAJ  x    x 0 : 3 3 : 0 3 : 0 2 : 1 5 2.
2. MATIJEVIĆ Spasoje   MAT 3 : 0  x    x 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
3. BADURINA Matija   SVJ 0 : 3 0 : 3  x    x 0 : 3 0 : 3 3 4.
4. BOGDANOVIĆ Zoran   BAJ 0 : 3 0 : 3 3 : 0  x    x 1 : 2 4 3.
                                           
1. kolo: BERTONE Andrija : BADURINA Matija 3 : 0 ( 9, 5, 8)
    MATIJEVIĆ Spasoje : BOGDANOVIĆ Zoran 3 : 0 (10, 6, 5)
2. kolo: BERTONE Andrija : MATIJEVIĆ Spasoje 0 : 3 (-10,-11,-7)
    BADURINA Matija : BOGDANOVIĆ Zoran 0 : 3 (-4,-4,-7)
3. kolo: BERTONE Andrija : BOGDANOVIĆ Zoran 3 : 0 (12, 4, 3)
    MATIJEVIĆ Spasoje : BADURINA Matija 3 : 0 ( 6, 3, 8)
                                           
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -17.06.2018.     SENIORI
Skupina - group 7 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MAĆEŠIĆ Petar   DUR  x    x 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. KOVAČEVIĆ Boris   BAJ 1 : 3  x    x 3 : 1 3 : 0 2 : 1 5 2.
3. VULIN Vedran   OPA 0 : 3 1 : 3  x    x 3 : 1 1 : 2 4 3.
4. LUKEZ Goran   PAZ 0 : 3 0 : 3 1 : 3  x    x 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: MAĆEŠIĆ Petar : VULIN Vedran 3 : 0 ( 9, 3, 9)
    KOVAČEVIĆ Boris : LUKEZ Goran 3 : 0 ( 7, 3, 4)
2. kolo: MAĆEŠIĆ Petar : KOVAČEVIĆ Boris 3 : 1 ( 7, 8,-8,11)
    VULIN Vedran : LUKEZ Goran 3 : 1 ( 7, 7,-6,10)
3. kolo: MAĆEŠIĆ Petar : LUKEZ Goran 3 : 0 (11, 9, 8)
    KOVAČEVIĆ Boris : VULIN Vedran 3 : 1 (-6, 9, 8,12)
                                           

 Završnica:

Utješno:  1. kolo: Milas Toni               - Lukez Goran                     3:1 ( 8,-12, 6,11)

                             Bogdanović Zoran   - Lukez Kristijan                  3:2 (-9, 6,-7, 8, 1)

                             Kršovnik Emil         - Gojak Marijan                    3:0 ( 5, 9, 2)

                             Tomičić Marko         - Malnar Vedran                   3:0 ( 9, 7, 3)

                             Vulin Vedran             - Badurina Matija                 3:1 (11, 4,-7, 3)

Četvrtfinale:   Milas Toni                      - Kršovnik Leonardo             3:1 ( 9,-9, 2, 8)

                       Bogdanović Zoran          - Kršovnik Emil                    3:2 ( 3,-7, 3,-4,10)

                       Tomičić Marko                - Pušić Alen                          3:0 ( 8, 5, 8)

                        Pavlačić Dražen              - Vulin Vedran                      3:1 (10,-9,11, 3)

Polufinale:  Milas Toni                          - Bogdanović Zoran              3:0 ( 9, 4,15)

                    Tomičić Marko                  - Pavlačić Dražen                   3:0 ( 6,10, 6)

Finale:        Tomičić Marko                 - Milas Toni                          3:1 (-6, 7, 8, 8)

 

Glavni ždrijeb:

1. kolo:  Lošić Stanislav          - Kovačević Boris            3:0 ( 8, 8, 5)

              Semion Robert           - Matijević Spasoje          3:0 ( 4, 7, 6)

              Turk Zoran                 - Vidović Denis                3:2 ( 6, 9,-4,-7, 7)

              Jardas Ivan                 - Bertone Andrija             3:2 ( 8,-8,-7,15,10)

              Fabijanić Nandi         - Orbanić Mauro               3:0 ( 3, 3, 5)

              Maćešić Petar            - Odorčić Željko               3:0 ( 7, 5, 4)

 Četvrtfinale:   Vidović Vitomir     - Lošić Stanislav        3:0 ( 6, 9,10)

                        Turk Zoran             - Semion Robert         3:1 ( 6, 7,-7,11)

                        Jardas Ivan             - Fabijanić Nandi        3:1 ( 7, 6,-4, 8)

                        Kovačević Branimir - Mačešić Petar         3:2 ( 6,-2,-8, 2, 6)

Polufinale:       Turk Zoran             - Vidović Vitomir       3:1 ( 4,-4, 3,11)

                         Kovačević Branimir - Jardas Ivan            3:0 ( 7, 5,10)

Finale:      Kovačević Branimir - Turk Zoran              3:0 (11, 0,12)   

 

Seniori parovi:

1 kolo: Lošić Stanislav/Milas Toni      - Bogdanović Zoran/Orbanić Mauro  3:1 (-8, 6,7, 7)

            Fabijanić Nandi/Vulin Vedran - Turk Zoran/Malnar Vedran               3:1 (-10,10, 9, 6)

            Kršovnik Leonard/Semion Robert - Odorčić Željko/Badurina Matija 3:0 ( 7, 7, 8)

            Matijević Spasoje/Vidović Denis - Lukez Goran/Lukez Kristijan       3:0 ( 5, 7, 3)

            Pavlačić Dražen/Tomičić Marko  - Kovačević Boris/Kršovnik Emil  3:2 (-7, 7, 8,-9, 9)

Četvrtfinale: Kovačević Branimir/Jardas Ivan - Lošić Stanislav/Milas Toni   3:1 ( 9,-9, 7, 5)

                     Kršovnik Leonard/Semion Robert - Fabijanić Nandi/Vulin Vedran 3:1 ( 2, 2,-11, 9)

                     Mačešić Petar/Pušić Alen   - Matijević Spasoje/Vidović Denis   3:1 (-11, 6,10, 3)

                     Vidović Vitomir/Bertone Andrija - Pavlačić Dražen/Tomičić Marko 3:1 (-9, 8,10,11)

Polufinale: Kovačević Branimir/Jardas Ivan  - Kršovnik Leonard/Semion Robert 3:2 ( 8, 4,-7,-6, 9)

                   Maćešić Petar/Pušić Alen   - Vidović Vitomir/Bertone Andrija  3:1 ( 6, 9,-5, 5)

Finale: Kovačević Branimir/Jardas Ivan  - Mačešić Petar/Pušić Alen   3:1 ( 6,-9,10, 7)        

 

 

 

 

 

Video

Video