Bilten broj 22-2021/22

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XVIII. kola:

 

OREHOVICA 2

-

MATULJI

2 : 4

Magaš Marinko

-

Toto Tomislav

1:3 (12,-2,-7,-8)

Bogdanović Zoran

-

Vidović Denis

1:3 (-7,10,-3,-9)

Šuperina Adrijano

-

Zupet Stojan

1:3 (-10,-6, 9,-12)

Bogdanović, Šuperina

-

Vidović, Toto

3:1 ( 5,-8, 3, 4)

Magaš Marinko

-

Vidović Denis

3:2 ( 9,-10, 9,-12, 7)

Šuperina Adrijano

-

Toto Tomislav

0:3 (-8,-8,-8)

 

OPATIJA 08

-

KUKULJANOVO

0 : 4

Meak Donatello

-

Turk Zoran

1:3 (-4,-4, 8,-7)

Marić Borislav

-

Vidović Vitomir

0:3 (-8,-7,-4)

Rubeša Danijel

-

Kovačević Branimir

0:3 (-2,-3,-9)

Rubeša, Meak

-

Kovačević, Bertone

1:3 ( 9,-4,-3,-7)

 

OREHOVICA 1

-

KOSTRENA 1

4 : 0

Valenta Josip

-

Petrali Gianni

3:0 ( 8, 7, 3)

Šunić Alen

-

Maras Mile

3:2 (-1, 6,-6,11, 7)

Činko Anton

-

Arbanas Branko

3:0 ( 4, 9, 4)

Činko, Šunić

-

Maras, Petrali

3:1 ( 1, 4,-5, 9)

 

Redoslijed nakon XVIII. kola:

1. KUKULJANOVO

18

17

1

69:15

35

2. OREHOVICA 1

18

15

3

64:18

33

3. KOSTRENA 1

18

12

6

53:41

30

4. MATULJI

18

5

13

36:61

23

5. OPATIJA 08

18

2

16

25:66

20

6. OREHOVICA 2

18

3

15

19:65

20

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultat XX. kola:

 

SVETI JAKOV
-

RAB

4 : 1

Marić Jozo

-
Lončarić Igor
3:2 (-10, 8, 3,-6, 8)

Ivčić Davor

-
Badurina Davor
1:3 (-7, 9,-8,-8)

Kevrić Robert

-

Buza Vidas Zlatko

3:1 (-8, 9, 4, 6)

Marić, Kevrić

-
Lončarić, Badurina

3:0 ( 2, 3, 4)

Marić Jozo

-
Badurina Davor

3:1 (-7, 7, 6, 7)

 

Rezultat XXI. kola:

 

RIJEKA
-

RAB

2 : 4

Krnić Vanessa

-
Lončarić Igor
3:2 ( 3,-5, 6,-8,10)

Zekanović Mirta

-
Badurina Davor
0:3 (-7,-10,-4)

Grbac Mladen

-

Buza Vidas Zlatko

1:3 (-9,-5, 9,-7)

Jardas, Grbac

-
Badurina, Buza Vidas

3:1 ( 8, 9,-7, 6)

Krnić Vanessa

-
Badurina Davor

1:3 (-4, 6,-3,-7)

Grbac Mladen

-
Lončarić Igor
0:3 (-8,-5,-12)

 

 

Rezultati XXII. kola:

 

SVETI JAKOV
-

RIJEKA

4 : 0

Marić Jozo

-
Krnić Vanessa
3:0 (11, 4,11)

Ivčić Davor

-
Zekanović Mirta
3:1 ( 7,-8, 8, 8)

Kevrić Robert

-

Grbac Mladen

3:0 (10,11, 7)

Marić, Kevrić

-
Jardas, Krnić

3:0 ( 8,10, 7)

 

RAB
-

CRIKVENICA

4 : 3

Markovski Sašo

-
Car Igor
0:3 (-6,-7,-3)

Badurina Davor

-

Blatnik Joža

3:0 ( 6, 7, 4)

Buza Vidas Zlatko

-

Škoro Zoran

3:0 ( 6, 7,10)

Markovski, Lončarić

-
Car, Škoro
2:3 ( 9,-4,-10, 9,-5)

Markovski Sašo

-
Marinković Dragomir
3:0 ( 9, 9, 9)

Buza Vidas Zlatko

-
Car Igor
1:3 (-7,-9, 9,-4)

Badurina Davor

-
Škoro Zoran
3:1 ( 6,-9, 8, 8)

 

RJEČINA
-

VINODOL 1

2 : 4

Ban Boris

-
Butorac Mario
0:3 (-3,-8,-4)

Nikolić Goran

-
Leko Goran
1:3 (10,-5,-8,-9)

Vurušić Zvonimir

-

Butković Žarko

3:2 (-9, 7, 8,-9, 7)

Nikolić, Juretić

-
Devčić, Hejpeter
3:1 ( 4,-7, 6,11)

Juretić Marino

-
Leko Goran
2:3 ( 5, 6,-7,-6,-6)

Vurušić Zvonimir

-
Butorac Mario
2:3 ( 7,-7, 2,-6,-8)

 

UNIRI
-

VINODOL 2

4 : 1

Tešić Žarko

-
Muškić Mario
3:2 (-9,-4, 7, 6, 4)

Matešić Lovro

-
Grbac Sanjin
3:2 (-7,13,11,-7, 9)

Perak Benedikt

-

Knez Davor

3:0 ( 7, 2, 7)

Perak, Matešić

-
Muškić, Grbac
1:3 ( 7,-5,-9,-3)

Tešić Žarko

-
Grbac Sanjin
3:1 ( 3,11,-4, 3)

 

PAŠAC
-

LOŠINJ

4 : 3

Fable Ana

-
Škoda Anton
0:3 (-7,-3,-8)

Borgin Igor

-
Devčić Dubravko
2:3 (-9, 8, 8,-17,-9)

Pucl Vedran

-

Broz Goran

3:1 (11,-9, 9, 9)

Pucl, Kršovnik L.

-
Devčić, Broz
3:1 ( 5, 7,-7, 6)

Kršovnik Leonard

-
Devčić Dubravko
3:0 ( 2, 3, 8)

Pucl Vedran

-
Škoda Anton
1:3 (-7, 8,-7,-9)

Borgin Igor

-
Broz Goran
3:1 ( 8, 4,-8,10)

 

KOSTRENA 2
-

SRDOČI

4 : 1

Protuđer Igor

-
Peršić Kruno
3:0 ( 3, 6, 5)

Delač Robert

-
Cuculić Ozren
3:1 ( 9, 8,-4, 7)

Špehar Predrag

-

Jakaša Miro

0:3 (-9,-9,-9)

Špehar, Protuđer

-
Cuculić, Jakaša M.
3:1 ( 5, 4,-10, 3)

Protuđer Igor

-
Cuculić Ozren
3:1 (10,10,-5, 9)

 

OREHOVICA 3

-

MALINSKA DUB.

4 : 3

Mauhar Denis

-

Saftić Vedran

1:3 (-9, 7,-6,-5)

Depoli Aleksandar

-

Plivelić Antun

3:1 ( 6, 7,-11,11)

Šukunda Darko

-

Miler Čedomir

3:1 (-12, 6, 8, 9)

Mauhar, Šukunda

-

Saftić, Miler

0:3 (-1,-10,-8)

Mauhar Denis

-

Plivelić Antun

3:2 ( 5,-9,-9, 7, 1)

Šukunda Darko

-

Saftić Vedran

0:3 (-4,-7,-6)

Muminović Suljo

-

Miler Čedomir

3:1 (10,-4, 8, 4)

 

 

Redoslijed nakon XXII. kola:

 

1. PAŠAC

22

20

2

83:27

42

2. MALINSKA DUBAŠNICA

22

17

5

80:38

38

3. SRDOČI

22

15

7

70:43

37

4. KOSTRENA 2

22

15

7

71:44

37

5. LOŠINJ

22

15

7

70:46

37

6. OREHOVICA 3

22

11

11

60:65

33

7. VINODOL 2

22

10

12

65:63

32

8. CRIKVENICA

22

10

12

56:67

32

9. RIJEKA

22

10

12

54:71

32

10.RAB

22

9

13

52:66

31

11.UNIRI

22

7

15

52:72

29

12.VINODOL 1

22

6

16

44:74

28

13.SVETI JAKOV

22

5

17

46:75

27

14.RJEČINA

22

4

18

30:80

26

Video

Video