Bilten broj 25-2021/22

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat XX. kola:

 

OREHOVICA 1

-

KUKULJANOVO

4 : 3

Šunić Alen

-

Semion Robert

3:2 ( 7, 6,-13,-8, 4)

Činko Anton

-

Turk Zoran

0:3 (-1,-5,-9)

Valenta Josip

-

Vidović Vitomir

3:0 (12, 4, 5)

Valenta, Činko

-

Turk, Semion

1:3 ( 6,-6,-11,-7)

Šunić Alen

-

Turk Zoran

0:3 (-10,-6,-5)

Valenta Josip

-

Semion Robert

3:0 ( 9, 5, 7)

Činko Anton

-

Vidović Vitomir

3:1 (-9, 9, 8, 8)

 

Redoslijed nakon XX. kola:

1. KUKULJANOVO

20

18

2

76:19

38

2. OREHOVICA 1

20

17

3

72:22

37

3. KOSTRENA 1

20

13

7

57:46

33

4. MATULJI

20

6

14

41:65

26

5. OPATIJA 08

20

3

17

29:73

23

6. OREHOVICA 2

20

3

17

23:73

22

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KUKULJANOVO – Turk Zoran 19:3, Vidović Vitomir 12:6, Bertone Andrija 8:4,Semion Robert 8:4, Pongrac Davorin 5:0, Kovačević Branimir 3:0, par 17:2.

2.OREHOVICA 1 – Valenta Josip 23:3, Činko Anton 19:3,Šunić Alen 13:8, Humar Denis 1:0, Marušić Željko 0:4, par 16:4.

3.KOSTRENA 1 – Maras Mile 20:13, Radaković Mia 9:6, Morić Duško 6:1, Arbanas Branko 6:11, Petrali Gianni 4:5, Milotić Branko 2:0, par 10:10.

4.MATULJI – Vidović Denis 17:12, Matijević Spasoje 13:15, Toto Tomislav 5:17, Zupet Stojan 2:4, Žbogar Zoran 1:0, par 3:17.

5.OPATIJA 08 – Šebelja Alen 8:2,Rubeša Danijel 7:9, Meak Donatello 3:10, Smiljanić Damir 2:10, Budak Avelino 1:16, Marić Borislav 0:14, par 8:12.

6.OREHOVICA 2 – Bogdanović Zoran 6:16, Magaš Marinko 6:18, Šuperina Adrijano 6:19, par 5:14.

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XXV. kola:

 

SRDOČI

-

SVETI JAKOV

4 : 2

Jakaša Miro

-

Gržac Lovorko

3:0 ( 3, 6, 3)

Golubović Roman

-

Marić Jozo

0:3 (-4,-4,-3)

Peršić Kruno

-

Srdoč Lucijan

3:0 ( 2, 8, 4)

Jakaša, Golubović

-

Marić, Kevrić

2:3 ( 4,-6,10,-8,-8)

Jakaša Miro

-

Marić Jozo

3:2 (-10,10, 9,-8, 4)

Peršić Kruno

-

Gržac Lovorko

3:0 ( 3, 9, 8)

 

OREHOVICA 3

-

PAŠAC

1 : 4

Mauhar Denis

-

Borgin Igor

1:3 (-13,-6, 8,-6)

Šukunda Darko

-

Fable Ana

3:2 (-9, 8,-7, 7, 4)

Depoli Aleksandar

-

Pucl Vedran

0:3 (-7,-7,-5)

Mauhar, Depoli

-

Borgin, Kršovnik L.

1:3 (10,-9,-2,-12)

Mauhar Denis

-

Fable Ana

0:3 (-11,-8,-13)

 

MALINSKA DUB.

-

UNIRI

4 : 1

Žic Denis

-

Matešić Lovro

3:1 (-3, 9, 5, 9)

Bogović Ivan

-

Perak Benedikt

3:1 (-8, 5, 6, 8)

Strilčić Matija

-

Halilović Zlatko

3:2 ( 5,-5,-8, 1, 7)

Žic, Miler

-

Perak, Matešić

0:3 (-8,-7,-7)

Žic Denis

-

Perak Benedikt

3:0 ( 6, 8, 7)

 

KOSTRENA 2
-

RJEČINA

4 : 0

Protuđer Igor

-
Nikolić Goran
3:1 (-8, 0, 7, 1)

Delač Robert

-
Vurušić Zvonimir
3:0 ( 3, 8, 3)

Špehar Predrag

-

Šarić Siniša

3:0 ( 3, 5, 1)

Protuđer, Špehar

-
Nikolić, Juretić
3:2 ( 6, 5,-9,-7,14)

 

LOŠINJ
-

RAB

4 : 1

Devčić Dubravko

-
Markovski Sašo
3:0 (10,10,10,)

Broz Goran

-
Badurina Davor
3:2 (-9,-7,10,10, 7)

Škoda Anton

-

Buza Vidas Zlatko

3:1 ( 7,-7, 9, 9)

Devčić, Broz

-
Badurina, Markovski
2:3 ( 6, 9,-10,-10, 9)

Devčić Dubravko

-
Badurina Davor
3:1 (-10, 9,10, 7)

 

VINODOL 2
-

RIJEKA

4 : 3

Muškić Mario

-
Zekanović Mirta
3:0 ( 2, 5, 9)

Knez Davor

-
Krnić Vanessa
3:2 ( 7,-4,-9, 6, 7)

Grbac Sanjin

-

Grbac Mladen

2:3 (-10,-5, 9, 7,-7)

Muškić, Grbac

-
Jardas, Krnić
2:3 (13,-9,-6, 8,-4)

Muškić Mario

-
Krnić Vanessa
3:1 (-9, 5,10, 3)

Grbac Sanjin

-
Jardas Ivan
0:3 (-3,-2,-4)

Knez Davor

-
Grbac Mladen
3:0 (10, 7, 8)

 

VINODOL 1
-

CRIKVENICA

4 : 3

Leko Goran

-
Škoro Zoran
1:3 (10,-8,-8,-14)

Butković Žarko

-
Hengst Jean Jacques
3:2 (-11,-7, 7, 7,11)

Butorac Mario

-

Marinković Dragomir

3:0 (11,10, 4)

Butorac, Leko

-
Škoro, Hengst

1:3 ( 6,-7,-4,-10)

Leko Goran

-
Hengst Jean Jacques

2:3 (-7, 9,-7,10,-9)

Butorac Mario

-
Škoro Zoran

3:1 ( 9, 9,-5, 7)

Butković Žarko

-
Marinković Dragomir

3:2 ( 9,-14,-7, 7, 9)

 

Redoslijed nakon XXV. kola:

 

1. PAŠAC

24

22

2

91:31

46

2. MALINSKA DUBAŠNICA

25

19

6

91:44

43

3. LOŠINJ

25

18

7

82:48

43

4. SRDOČI

25

17

8

79:52

42

5. KOSTRENA 2

24

17

7

79:47

41

6. VINODOL 2

25

13

12

77:68

38

7. OREHOVICA 3

25

12

13

68:75

37

8. RIJEKA

25

12

13

65:80

37

9. CRIKVENICA

25

11

14

65:77

36

10.RAB

25

10

15

57:75

35

11.UNIRI

25

7

18

56:84

32

12.VINODOL 1

25

7

18

52:83

32

13.SVETI JAKOV

25

5

20

52:87

30

14.RJEČINA

25

4

21

33:92

29

Video

Video