Bilten broj 26-2021/22

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat XXIII. kola:

 

KOSTRENA 2
-

PAŠAC

2 : 4

Delač Robert

-
Kršovnik Leonard
0:3 (-9,-3,-7)

Oprešnik Kristijan

-
Borgin Igor
3:1 ( 9,-2, 3,11)

Protuđer Igor

-

Fable Ana

3:0 ( 7, 5, 7)

Protuđer, Delač

-
Borgin, Kršovnik L.
0:3 (-7,-8,-6)

Delač Robert

-
Borgin Igor
0:3 (-8,-9,-9)

Protuđer Igor

-
Kršovnik Leonard
1:3 (-8, 7,-3,-8)

 

 

Rezultati XXVI. kola:

 

SVETI JAKOV

-

VINODOL 1

2 : 4

Gržac Lovorko

-

Butković Žarko

3:0 ( 6,10,10)

Juretić Maja

-

Leko Goran

0:3 (-5,-11,-7)

Srdoč Lucijan

-

Devčić Želimir

0:3 (-5,-6,-12)

Gržac, Kevrić

-

Butković, Leko

3:2 ( 6,-7, 9,-4,12)

Gržac Lovorko

-

Leko Goran

0:3 (-6,-7,-7)

Srdoč Lucijan

-

Butković Žarko

0:3 (-8,-5,-8)

 

CRIKVENICA
-

VINODOL 2

0 : 4

Škoro Zoran

-
Grbac Sanjin
2:3 (-5,-7, 9, 8,-5)

Hengst Jean Jacques

-
Muškić Mario
2:3 ( 8,-5,-6, 7,-6)

Grahovac Damir

-

Knez Davor

2:3 (-5, 4,-9, 4,-6)

Car, Škoro

-
Muškić, Grbac

2:3 ( 6,-11, 5,-10,-9)

 

RIJEKA
-

LOŠINJ

2 : 4

Krnić Vanessa

-
Škoda Anton
3:2 ( 7,-5, 7,-5, 9)

Grbac Mladen

-
Devčić Dubravko
1:3 (-9, 6,-9,-10)

Zekanović Mirta

-

Broz Goran

0:3 (-7,-4,-6)

Jardas, Krnić

-
Devčić, Broz
3:0 ( 5,10, 6)

Krnić Vanessa

-
Devčić Dubravko
0:3 (-6,-9,-5)

Zekanović Mirta

-
Škoda Anton
0:3 (-3,-4,-6)

 

RAB
-

KOSTRENA 2

0 : 4

Badurina Davor

-
Špehar Predrag
0:3 (-9,-9,-5)

Lončarić Igor

-
Delač Robert
0:3 (-2,-7,-7)

Buza Vidas Zlatko

-

Oprešnik Kristijan

1:3 (-5,-5, 8,-9)

Badurina, Lončarić

-
Delač, Oprešnik
1:3 (-7, 4,-8,-7)

 

RJEČINA
-

MALINSKA DUB.

2 : 4

Ban Boris

-
Saftić Vedran
0:3 (-8,-14,-4)

Nikolić Goran

-
Miler Čedomir
1:3 (-7,-10, 8,-4)

Vurušić Zvonimir

-

Baša Nikola

1:3 (-4,-7,13,-7)

Nikolić, Juretić

-
Saftić, Baša
3:1 ( 4,-7, 8, 7)

Juretić Marino

-
Miler Čedomir
3:0 ( 4, 6, 6)

Vurušić Zvonimir

-
Saftić Vedran
1:3 (-10, 7,-7,-10)

 

UNIRI

-

OREHOVICA 3

4 : 1

Perak Benedikt

-

Mauhar Denis

3:2 (-7,-8, 5, 6, 8)

Matešić Lovro

-

Muminović Suljo

3:2 (-5, 7, 8,-5, 7)

Halilović Zlatko

-

Depoli Aleksandar

1:3 (-6, 8,-9,-9)

Perak, Matešić

-

Mauhar, Šukunda

3:1 ( 8,-9, 8,10)

Perak Benedikt

-

Muminović Suljo

3:1 ( 7,-9, 9, 9)

 

PAŠAC

-

SRDOČI

4 : 0

Kršovnik Leonard

-

Jakaša Miro

3:0 ( 7, 8, 9)

Borgin Igor

-

Golubović Roman

3:1 (-8, 9, 7, 7)

Fable Ana

-

Peršić Kruno

3:1 ( 8,-9, 8, 8)

Borgin, Kršovnik L.

-

Jakaša, Peršić

3:0 ( 6, 9, 6)

 

Redoslijed nakon XXVI. kola:

 

1. PAŠAC

26

24

2

99:35

50

 

2. MALINSKA DUBAŠNICA

26

20

6

95:46

45

(4)

3. LOŠINJ

26

19

7

86:50

45

(2)

4. KOSTRENA 2

26

18

8

85:51

44

 

5. SRDOČI

26

17

9

79:56

43

 

6. VINODOL 2

26

14

12

81:68

40

 

7. OREHOVICA 3

26

12

14

69:79

38

(3, 7:6)

8. RIJEKA

26

12

14

67:84

38

(3, 6:7)

9. CRIKVENICA

26

11

15

65:81

37

 

10.RAB

26

10

16

57:79

36

 

11.UNIRI

26

8

18

60:85

34

(4)

12.VINODOL 1

26

8

18

56:85

34

(2)

13.SVETI JAKOV

26

5

21

54:91

31

 

14.RJEČINA

26

4

22

35:96

30

 

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

 

1.PAŠAC – Kršovnik Leonard22:1,Borgin Igor 18:10,Pucl Vedran16:4,Fable Ana 14:14, Kršovnik Emil 4:5,par 25:1.

2.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 30:2, Saftić Vedran 15:1, Šantić Adrian 13:2, Žic Denis 14:6, Miler Čedomir 7:11, Plivelić Antun 1:6, Bogović Ivan 1:2, Strilčić Matija 1:0, par 13:12.

3.LOŠINJ – Devčić Dubravko 35:8, Broz Goran 16:13, Škoda Anton 14:11, Licitar Jasmin 4:5, Stopar Fjodor 0:2, Romić Damir 0:1, Perković Marijan 0:1, par 17:9.

4.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 27:10, Oprešnik Kristijan 17:10, Protuđer Igor 13:2, Delač Robert 11:8, Orkić Ilija 1:4, Puž Denis 1:1, Linić Lav 0:4, Stojak Denis 0:1, par 15:11.

5.SRDOČI – Jakaša Miro 27:9, Cuculić Ozren 19:8, Jakaša Ana 5:3, Peršić Kruno 11:15, Golubović Roman 5:7, par 12:14.

6.VINODOL 2 – Muškić Mario 23:7, Knez Davor 13:12, Grbac Sanjin 24:22,Bradarić Borko 7:11, Mrvac Dario 1:2, Šostarić Nenad 0:1, par 13:13.

7.OREHOVICA 3 – Mauhar Denis 23:17, Šukunda Darko 13:10, Depoli Aleksandar 13:15, Muminović Suljo 7:15, Stilin Tihomir 5:3, Kamenar Damir 0:1, par 8:18.

8.RIJEKA – Krnić Vanessa 23:17, Jardas Ivan 14:1,Grbac Mladen 10:22, Zekanović Mirta 1:35, Stilin Ervin 1:0, par 18:8.

9.CRIKVENICA – Car Igor 18:5, Škoro Zoran 17:20, Hengst Jean Jacques 6:7, Marinković Dragomir5:17, Grahovac Damir 3:10, Lučić Ivan 0:7, Blatnik Joža 0:5, par 16:10.

10.RAB – Badurina Davor 18:18, Markovski Saško 11:15, Lončarić Igor 10:19, Buza Vidas Zlatko 7:9,par 7:18.

11.UNIRI - Perak Benedikt 24:18,Matešić Lovro 15:12,Tešić Žarko 5:0,Halilović Zlatko 4:22,Ban Mladen 1:9, Uravić Boris 0:5, Baštovanović Žarko 0:3, De Privitelio Sergio 0:1, par 11:15.

12.VINODOL 1 – Stienen Norbert 9:1, Butorac Mario 15:17, Leko Goran 15:22, Butković Žarko 6:8, Devčić Želimir 3:10, Hejpeter Josip 2:9, par 6:20.

13.SVETI JAKOV – Marić Jozo 23:13,Ivčić Davor 5:15, Srdoč Lucijan 4:15, Juretić Maja 4:8, Kevrić Robert 3:14, Ivčić Karla 3:5, Gržac Lovorko 1:3, Miharija Dino 0:2, Blatančić Pejo 0:1, par 11:15.

14.RJEČINA – Vurušić Zvonimir 16:19, Nikolić Goran 5:27, Juretić Marino 3:6, Ban Marko 1:13, Ban Boris 0:9, Šarić Siniša 0:2, par 9:17.

Video

Video