Bilten broj 4-2017/18

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati IV. kola:

 

KVARNER
-
OPATIJA 08 - 1
1 : 4

Dobrila Darija

-

Milotić Branko

0:3 (-6,-7,-7)

Ćubelić Antonio

-
Gregorović Vjekoslav

0:3 (-8,-4,-13)

Mrkalj Andrei

-
Vulin Vedran

0:3 (-10,-8,-4)

Dobrila, Mrkalj

-

Gregorović, Vulin

3:2 ( 9,-8,10,-6, 8)

Dobrila Darija

-

Gregorović Vjekoslav

0:3 (-5,-6,-9)

 

SRDOČI 1
-
CRIKVENICA 1
4 : 3

Jovanović Karlo

-

Pećanić Diana

3:2 ( 7, 6,-8,-6, 8)

Štimac Filip

-
Radaković Mia

0:3 (-8,-9,-8)

Bogović Nikola

-

Košuljandić Iva

3:2 (-5,-6, 7, 8,11)

Činko, Erjavac

-

Pećanić, Radaković

3:0 (10, 7, 9)

Jovanović Karlo

-

Radaković Mia

2:3 ( 8,-5, 9,-2,-9)

Bogović Nikola

-

Pećanić Diana

2:3 (-8, 8, 9,-5,-12)

Činko Anton

-

Košuljandić Iva

3:0 ( 5, 3, 3)

 

KOSTRENA 1

-

PAŠAC 1

2 : 4

Ganzelja Ivo

-

Kršovnik Leonard

1:3 (-4,11,-12,-3)

Arbanas Branko

-

Zubak Luka

3:0 (14, 4, 7)

Protuđer Igor

-

Pucl Vedran

3:0 ( 4,11, 8)

Arbanas, Ganzelja

-

Broznić, Kršovnik

1:3 (-1, 5,-5,-4)

Ganzelja Ivo

-

Zubak Luka

2:3 ( 2,-7,10,-7,-8)

Protuđer Igor

-

Kršovnik Leonard

0:3 (-4,-4,-9)

 

KUKULJANOVO
-

MATULJI

4 : 3
Vidović Vitomir

-

Vidović Denis

3:0 ( 9, 5, 9)

Bertone Andrija
-

Matijević Spasoje

1:3 (-5,-7, 5,-6)

Šunić Alen

-

Žbogar Zoran

3:0 ( 6, 4, 5)

Vidović, Bertone

-

Matijević, Vidović

2:3 ( 6,-7,-10,13,-6)

Vidović Vitomir

-

Matijević Spasoje

3:2 ( 4,-7, 6,-8, 6)

Šunić Alen

-

Vidović Denis

0:3 (-8,-4,-7)

Valenta Josip

-

Žbogar Zoran

3:0 ( 3, 6, 7)

 

OREHOVICA 1
-
SRDOČI 2
4 : 3

Giunio Bruno

-

Maras Mile

3:2 ( 9,-9,-13, 6, 8)

Magaš Marinko
-

Jakaša Miro

1:3 (-9,11,-10,-9)

Šuperina Adrijano

-

Magaš Vladimir

3:0 ( 7, 6, 5)

Giunio, Šuperina

-

Magaš, Jakaša

3:0 ( 3, 6, 8)

Giunio Bruno

-

Jakaša Miro

0:3 (-10,-10,-5)

Šuperina Adrijano

-

Maras Mile

2:3 (-5, 7,-8, 8,-6)

Magaš Marinko

-

Magaš Vladimir

3:1 (10, 4,-8, 3)

 

Redoslijed nakon IV. kola:

1. KUKULJANOVO

4

4

0

16:  6

8

2. CRIKVENICA 1

4

3

1

15:12

7

3. SRDOČI 1

3

3

0

12:  5

6

4. OPATIJA 08 – 1

4

2

2

14:10

6

5. KOSTRENA 1

4

2

2

12:  9

6

6. MATULJI

4

2

2

11:13

6

7. OREHOVICA 1

4

2

2

  9:14

6

8. PAŠAC 1

3

1

2

  7:10

4

9. KVARNER

4

0

4

  8:16

4

10.SRDOČI 2

4

0

4

  7:16

4

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati IV. kola:

 

OREHOVICA 2

-

LOŠINJ

0 : 4

Mauhar Denis

-

Devčić Dubravko

0:3 (-9,-6,-8)

Koturović Miroslav

-

Vekić Leo

0:3 (-1,-4,-3)

Depoli Aleksandar

-

Perković Marijan

0:3 (-10,-11,-6)

Koturović, Šukunda

-

Vekić, Licitar

0:3 (-5,-9,-8)

 

OPATIJA 08 - 2

-

CRIKVENICA 3

4 : 1

Marić Borislav

-

Car Igor

0:3 (-7,-9,-11)

Smiljanić Damir

-

Baić Boris

3:1 ( 7, 8,-9, 9)

Oprešnik Kristijan

-

Marinković Dragomir

3:0 ( 7, 8, 9)

Smiljanić, Rubeša

-

Baić, Car

3:1 ( 5, 7,-11, 9)

Marić Borislav

-

Baić Boris

3:0 ( 7, 5, 0)

 

MALINSKA DUB.

-

KOSTRENA 2

4 : 0

Šplehar Leonardo

-

Milivojević Miodrag

3:0 ( 2, 1, 5)

Baša Nikola

-

Špehar Predrag

3:0 ( 6, 5, 9)

Žic Denis

-

Petrović Arsen

3:1 (10, 8,-9, 7)

Miler, Baša

-

Puž, Antić

3:2 ( 1, 9,-9,-6, 3)

 

PAŠAC 2

-

SVETI JAKOV

4 : 1

Kršovnik Emil

-

Juretić Sanjin

3:0 (12, 5, 5)

Ban Boris

-

Kverić Robert

3:1 (-5, 6, 9,10)

Salihagić Rino

-

Srdoč Lucijan

1:3 (10,-7,-8,-5)

Kršovnik, Ban

-

Kresojević, Kverić

3:1 ( 4, 8,-5,13)

Kršovnik Emil

-

Kverić Robert

3:2 (-7,-6, 6, 5, 7)

 

RJEČINA

-

CRIKVENICA 2

4 : 3

Semion Robert

-

Knez Davor

3:0 ( 2, 4, 4)

Tomeković Edo

-

Muškić Dario

1:3 (-7,-7, 8,-8)

Nikolić Goran

-

Bradarić Borko

0:3 (-7,-9,-2)

Semion, Juretić

-

Muškić, Rogović

3:0 ( 4, 9, 8)

Semion Robert

-

Muškić Dario

3:0 ( 2, 5, 4)

Nikolić Goran

-

Rogović Tomislav

0:3 (-9,-8,-8)

Juretić Marino

-

Bradarić Borko

3:1 (13,-8, 6, 8)

 

Redoslijed nakon IV. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

4

4

0

16:  2

8

2. OPATIJA 08 - 2

4

4

0

16:  3

8

3. RJEČINA

4

3

1

14:10

7

4. PAŠAC 2

4

3

1

12:10

7

5. LOŠINJ

3

3

0

12:  1

6

6. KOSTRENA 2

4

1

3

  6:13

5

7. CRIKVENICA 3

3

1

2

  6: 9

4

8. OREHOVICA 2

4

0

4

  6:16

4

9. CRIKVENICA 2

4

0

4

  6:16

4

10.SVETI JAKOV

4

0

4

  2:16

4

OBAVIJESTI:

-NOVI IGRAČI: OREHOVICA 1: Muminović Suljo

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: KUKULJANOVO, LOŠINJ, OREHOVICA 1, OREHOVICA 2, PAŠAC 1, PAŠAC 2 i SVETI JAKOV.

Video

Video