Bilten broj 5-2017/18

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultat III. kola:

 

SRDOČI 1
-
PAŠAC 1
4 : 0

Jovanović Karlo

-

Kršovnik Leonard

3:2 (-6, 5,-10, 7, 9)

Cuculić Ozren

-
Pucl Vedran

3:0 ( 5, 8, 7)

Činko Anton

-

Zubak Luka

3:1 (-10, 3, 9, 3)

Činko, Jovanović

-

Kršovnik, Broznić

3:1 (10,-7, 7, 8)

 

Rezultati V. kola:

 

SRDOČI 2
-
KVARNER
2 : 4

Magaš Vladimir

-

Bačić Zvonimir

1:3 (-5,-10, 8,-8)

Jakaša Miro

-

Ćubelić Antonio

1:3 (-4,-7, 9,-10)

Maras Mile

-

Dobrila Darija

3:2 (-9,-9,11, 7, 9)

Magaš, Maras

-

Bačić, Dobrila

3:1 ( 9,-14, 6, 5)

Magaš Vladimir

-

Ćubelić Antonio

0:3 (-8,-4,-2)

Maras Mile

-

Bačić Zvonimir

0:3 (-5,-10,-7)

 

MATULJI

-

OREHOVICA 1

4 : 0

Matijević Spasoje

-

Šuperina Adrijano

3:0 ( 9, 4, 4)

Žbogar Zoran

-

Giunio Bruno

3:1 ( 7,-4, 8, 3)

Vidović Denis

-
Magaš Marinko

3:0 ( 5, 5, 4)

Matijević, Vidović

-

Giunio, Šuperina

3:1 ( 6,-7, 8,10)

 

KUKULJANOVO
-

PAŠAC 1

4 : 3
Vidović Vitomir

-

Zubak Luka

3:2 (-10,-9, 7, 7, 6)

Bertone Andrija
-

Kršovnik Leonard

1:3 (-11,-9, 5,-5)

Valenta Josip

-

Pucl Vedran

3:0 ( 9,11, 7)

Šunić, Bogdanović

-

Broznić, Kršovnik

0:3 (-5,-10,-6)

Šunić Alen

-

Kršovnik Leonard

1:3 ( 9,-5,-10,-8)

Valenta Josip

-

Zubak Luka

3:2 (-12,10,-9,11, 7)

Bertone Andrija

-

Pucl Vedran

3:2 ( 8, 7,-5,-16, 5)

 

CRIKVENICA 1

-

KOSTRENA 1

4 : 1

Turk Zoran

-

Ganzelja Ivo

3:0 ( 9, 7, 4)

Košuljandić Iva

-

Arbanas Branko

1:3 (-9,-9, 1,-9)

Pećanić Diana

-

Protuđer Igor

3:0 ( 3,4, 4)

Turk, Pećanić

-

Arbanas, Ganzelja

3:0 ( 7, 8, 5)

Turk Zoran

-

Arbanas Branko

3:0 ( 4, 3, 8)

 

OPATIJA 08 - 1
-
SRDOČI 1
4 : 0

Marinković Miloš

-

Bogović Nikola

3:0 ( 7, 7, 4)

Fabijanić Nandi

-

Jovanović Karlo

3:0 ( 8,13, 8)

Milotić Branko

-

Štimac Filip

3:0 ( 7, 9, 9)

Marinković, Fabijanić

-

Jovanović, Erjavac

3:0 ( 0, 8, 3)

 

Redoslijed nakon V. kola:

1. KUKULJANOVO

5

5

0

20: 9

10

2. SRDOČI 1

5

4

1

16: 9

9

3. CRIKVENICA 1

5

4

1

19:13

9

4. OPATIJA 08 – 1

5

3

2

18:10

8

5. MATULJI

5

3

2

15:13

8

6. KOSTRENA 1

5

2

3

13:13

7

7. OREHOVICA 1

5

2

3

  9:18

7

8. KVARNER

5

1

4

12:18

6

9. PAŠAC 1

5

1

4

10:18

6

10.SRDOČI 2

5

0

5

  9:20

5

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati V. kola:

 

CRIKVENICA 2

-

OREHOVICA 2

0 : 4

Knez Davor

-

Šukunda Darko

0:3 (-8,-7,-5)

Bradarić Borko

-

Mauhar Denis

0:3 (-5,-7,-4)

Muškić Mario

-

Depoli Aleksandar

0:3 (-5,-9,-5)

Rubčić, Rogović

-

Šukunda, Depoli

0:3 (-5,-8,-8)

 

SVETI JAKOV

-

RJEČINA

0 : 4

Srdoč Lucijan

-

Ban Marko

1:3 (-8,-9,11,-11)

Juretić Sanjin

-

Semion Robert

0:3 (-1,-6,-4)

Badurina Matija

-

Vukušić Zvonko

1:3 (-10,-6, 8,-6)

Kresojević, Blatančić

-

Semion, Juretić

1:3 (-5,11,-5,-6)

 

KOSTRENA 2

-

PAŠAC 2

4 : 0

Špehar Predrag

-

Kršovnik Emil

3:0 ( 3,12, 8)

Petrović Arsen

-

Ban Boris

3:0 ( 5, 5, 1)

Milivojević Miodrag

-

Salihagić Rino

3:0 ( 4, 7, 8)

Puž, Špehar

-

Kršovnik, Ban

3:0 ( 5, 4, 9)

 

CRIKVENICA 3

-

MALINSKA DUB.

3 : 4

Car Igor

-

Žic Denis

3:2 ( 7, 8,-9, -7, 5)

Marinković Dragomir

-

Baša Nikola

0:3 (-7,-7,-4)

Baić Boris

-

Miler Čedomir

3:0 ( 2, 8, 8)

Baić, Car

-

Žic, Baša

1:3 (-11, 2,-8,-9)

Car Igor

-

Baša Nikola

1:3 (-9,-12,11,-12)

Baić Boris

-

Žic Denis

3:2 (-5, 9, 8,-10, 8)

Marinković Dragomir

-

Miler Čedomir

2:3 ( 7,-7,-5, 8,-4)

 

LOŠINJ

-

OPATIJA 08 - 2

4 : 2

Devčić Dubravko

-

Rubeša Danijel

3:2 ( 5,-8, 5,-9, 4)

Licitar Jasmin

-

Marić Borislav

0:3 (-4,-10,-10)

Perković Marijan

-

Oprešnik Kristijan

3:2 ( 7, 7,-8,-8, 8)

Devčić, Perković

-

Uravić, Rubeša

3:2 (-4,-9, 7, 4, 7)

Devčić Dubravko

-

Marić Borislav

0:3 (-5,-8,-7)

Perković Marijan

-

Rubeša Danijel

3:2 (-2, 9,-7,12, 7)

 

Redoslijed nakon V. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

5

5

0

20:  5

10

2. OPATIJA 08 - 2

5

4

1

18:  7

  9

3. RJEČINA

5

4

1

18:10

  9

4. LOŠINJ

4

4

0

16:  3

  8

5. PAŠAC 2

5

3

2

12:14

  8

6. KOSTRENA 2

5

2

3

10:13

  7

7. OREHOVICA 2

5

1

4

10:16

  6

8. CRIKVENICA 3

4

1

3

  9:13

  5

9. CRIKVENICA 2

5

0

5

  6:20

  5

10.SVETI JAKOV

5

0

5

  2:20

  5

OBAVIJESTI:

-NOVI IGRAČI: KOSTRENA 1: Šoić Fredi

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: KUKULJANOVO, LOŠINJ, OREHOVICA 1, OREHOVICA 2, PAŠAC 1, PAŠAC 2 i SVETI JAKOV.

Video

Video