Pojedinačno prvenstvo igrača PGŽ liga - rezultati

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. TURK Zoran   CRI  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. KRESOJEVIĆ Adam   SVJ 0 : 3  X    X 3 : 2   :   1 : 1 3 2.
3. MRKALJ Andrej   KVA 0 : 3 2 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: TURK Zoran : MRKALJ Andrej 3 : 0 ( 2, 2, 3)
    KRESOJEVIĆ Adam : 0   :    
2. kolo: TURK Zoran : KRESOJEVIĆ Adam 3 : 0 ( 6, 7, 4)
    MRKALJ Andrej : 0   :    
3. kolo: TURK Zoran : 0   :    
    KRESOJEVIĆ Adam : MRKALJ Andrej 3 : 2 ( 5,-6, 5,-7, 6)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ČINKO Antun   SRD  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. TOMEKOVIĆ Edo   RJE 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. BADURINA Matija   SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ČINKO Antun : BADURINA Matija 3 : 0 ( 6, 7, 1)
    TOMEKOVIĆ Edo : 0   :    
2. kolo: ČINKO Antun : TOMEKOVIĆ Edo 3 : 0 ( 1, 2, 6)
    BADURINA Matija : 0   :    
3. kolo: ČINKO Antun : 0   :    
    TOMEKOVIĆ Edo : BADURINA Matija 3 : 0 (10,10, 7)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VALENTA Josip   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MARINKOVIĆ Dragomir   CRI 0 : 3  X    X 1 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. ĆUBELIĆ Antonio   KVA 0 : 3 3 : 1  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: VALENTA Josip : ĆUBELIĆ Antonio 3 : 0 ( 4, 5,10)
    MARINKOVIĆ Dragomir : 0   :    
2. kolo: VALENTA Josip : MARINKOVIĆ Dragomir 3 : 0 ( 3, 1, 3)
    ĆUBELIĆ Antonio : 0   :    
3. kolo: VALENTA Josip : 0   :    
    MARINKOVIĆ Dragomir : ĆUBELIĆ Antonio 1 : 3 (-6,-7, 9,-4)

 

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KRŠOVNIK Leonard   PAŠ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MUŠKIĆ Mario   CRI 0 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. ŽBOGAR Zoran   MAT 0 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: KRŠOVNIK Leonard : ŽBOGAR Zoran 3 : 0 ( 6, 7,10)
    MUŠKIĆ Mario : 0   :    
2. kolo: KRŠOVNIK Leonard : MUŠKIĆ Mario 3 : 0 ( 3, 3, 6)
    ŽBOGAR Zoran : 0   :    
3. kolo: KRŠOVNIK Leonard : 0   :    
    MUŠKIĆ Mario : ŽBOGAR Zoran 0 : 3 (-1,-8,-4)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 5 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BERTONE Andrija   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. SRDOČ Lucijan   SVJ 0 : 3  X    X 1 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. KOŠULJANDIĆ Iva   CRI 0 : 3 3 : 1  X   X
  :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: BERTONE Andrija : KOŠULJANDIĆ Iva 3 : 0 ( 3, 4, 3)
    SRDOČ Lucijan : 0   :    
2. kolo: BERTONE Andrija : SRDOČ Lucijan 3 : 0 ( 3, 3, 6)
    KOŠULJANDIĆ Iva : 0   :    
3. kolo: BERTONE Andrija : 0   :    
    SRDOČ Lucijan : KOŠULJANDIĆ Iva 1 : 3 ( 4,-8,-6,-6)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 6 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. JOVANOVIĆ Karlo   SRD  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. JURETIĆ Maja   SVJ 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. RUŽIĆ Bruno   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: JOVANOVIĆ Karlo : RUŽIĆ Bruno 3 : 0 ( 6, 4, 2)
    JURETIĆ Maja : 0   :    
2. kolo: JOVANOVIĆ Karlo : JURETIĆ Maja 3 : 0 ( 7, 4, 8)
    RUŽIĆ Bruno : 0   :    
3. kolo: JOVANOVIĆ Karlo : 0   :    
    JURETIĆ Maja : RUŽIĆ Bruno 3 : 0 ( 7, 6, 8)

 

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 7 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. GANZELJA Ivo   KOS  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. SMILJANIĆ Damir   OPA 0 : 3  X    X 3 : 2   :   1 : 1 3 2.
3. JAKAŠA Ana   SRD 0 : 3 2 : 3 X
   X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: GANZELJA Ivo : JAKAŠA Ana 3 : 0 ( 7,10, 4)
    SMILJANIĆ Damir : 0   :    
2. kolo: GANZELJA Ivo : SMILJANIĆ Damir 3 : 0 (11, 8, 4)
    JAKAŠA Ana : 0   :    
3. kolo: GANZELJA Ivo : 0   :    
    SMILJANIĆ Damir : JAKAŠA Ana 3 : 2 ( 8,-9, 7,-8, 6)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 8 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MATIJEVIĆ Spasoje   MAT  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. PERŠIĆ Kruno   SRD 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. BAN Mladen   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : BAN Mladen 3 : 0 ( 4, 4, 5)
    PERŠIĆ Kruno : 0   :    
2. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : PERŠIĆ Kruno 3 : 0 (11, 2, 2)
    BAN Mladen : 0   :    
3. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : 0   :    
    PERŠIĆ Kruno : BAN Mladen 3 : 0 ( 8, 7, 1)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 9 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ERJAVAC FRANE   SRD  X    X 3 : 1 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MAUHAR Denis   ORE 1 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ERJAVAC FRANE : ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina 3 : 0 ( 4, 5, 4)
    MAUHAR Denis : 0   :    
2. kolo: ERJAVAC FRANE : MAUHAR Denis 3 : 1 ( 5,-8, 6, 7)
    ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina : 0   :    
3. kolo: ERJAVAC FRANE : 0   :    
    MAUHAR Denis : ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina 3 : 0 ( 5, 6, 7)

 

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 10 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KOVAČEVIĆ Branimir   KUK  X    X 3 : 0 3 : 2 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. KRŠOVNIK Emil   PAŠ 0 : 3  X    X 1 : 3 3 : 1 1 : 2 1:1,4:4 3.
3. ZUPET Stojan   MAT 2 : 3 3 : 1  X    X 2 : 3 1 : 2 1:1,5:4 2.
4. MAGAŠ Vladimir   SRD 0 : 3 1 : 3 3 : 2  X    X 1 : 2 1:1,4:5 4.
                                           
1. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : ZUPET Stojan 3 : 2 (-10, 6,-9, 9, 4)
    KRŠOVNIK Emil : MAGAŠ Vladimir 3 : 1 ( 7,10,-8, 5)
2. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : KRŠOVNIK Emil 3 : 0 ( 5,10, 9)
    ZUPET Stojan : MAGAŠ Vladimir 2 : 3 ( 7,-8, 9,-9, 7)
3. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : MAGAŠ Vladimir 3 : 0 ( 2, 6,12)
    KRŠOVNIK Emil : ZUPET Stojan 1 : 3 ( 5,-10, 2, 9)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 11 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. RADAKOVIĆ Mia   CRI  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. OPREŠNIK Kristijan   OPA 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. MILADINOVIĆ Živko   MAT 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: RADAKOVIĆ Mia : MILADINOVIĆ Živko 3 : 0 ( 3, 8, 4)
    OPREŠNIK Kristijan : 0   :    
2. kolo: RADAKOVIĆ Mia : OPREŠNIK Kristijan 3 : 0 ( 5, 5, 5)
    MILADINOVIĆ Živko : 0   :    
3. kolo: RADAKOVIĆ Mia : 0   :    
    OPREŠNIK Kristijan : MILADINOVIĆ Živko 3 : 1 ( 5,-9, 6, 7)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 12 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. CAR Igor   CRI  X    X 3 : 0 1 : 3   :   1 : 1 3 2.
2. ŠUKUNDA Darko   ORE 0 : 3  X    X 1 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. RUBEŠA Danijel   OPA 3 : 1 3 : 1  X    X   :   2 : 0 4 1.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: CAR Igor : RUBEŠA Danijel 1 : 3 (-9,-8, 9,-9)
    ŠUKUNDA Darko : 0   :    
2. kolo: CAR Igor : ŠUKUNDA Darko 3 : 0 ( 9, 9, 8)
    RUBEŠA Danijel : 0   :    
3. kolo: CAR Igor : 0   :    
    ŠUKUNDA Darko : RUBEŠA Danijel 1 : 3 (-9,-9, 8, 8, 7)

 

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 13 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. PEĆANIĆ Diana   CRI  X    X 3 : 1 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MARIĆ Borislav   OPA 1 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. BLATANČIĆ Pejo   SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: PEĆANIĆ Diana : BLATANČIĆ Pejo 3 : 0 ( 2, 4, 6)
    MARIĆ Borislav : 0   :    
2. kolo: PEĆANIĆ Diana : MARIĆ Borislav 3 : 1 ( 5,-7, 9, 7)
    BLATANČIĆ Pejo : 0   :    
3. kolo: PEĆANIĆ Diana : 0   :    
    MARIĆ Borislav : BLATANČIĆ Pejo 3 : 0 ( 5, 6, 6)
                                           
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 14 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VULIN Vedran   OPA  X    X 2 : 3 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
2. JAKAŠA Miro   SRD 3 : 2  X    X 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
3. BRADARIĆ Borko   CRI 1 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: VULIN Vedran : BRADARIĆ Borko 3 : 1 (10,-10,10, 9)
    JAKAŠA Miro : 0   :    
2. kolo: VULIN Vedran : JAKAŠA Miro 2 : 3 ( 9,-9, 8,-10,-10)
    BRADARIĆ Borko : 0   :    
3. kolo: VULIN Vedran : 0   :    
    JAKAŠA Miro : BRADARIĆ Borko 3 : 0 ( 3, 4, 4)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 15 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MARAS Mile   SRD  X    X 1 : 3 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
2. SEMION Robert   RJE 3 : 1  X    X 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
3. MEŠTROVIĆ Perica   CRI 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MARAS Mile : MEŠTROVIĆ Perica 3 : 0 ( 2, 2, 3)
    SEMION Robert : 0   :    
2. kolo: MARAS Mile : SEMION Robert 1 : 3 (-6,-5, 6,-12)
    MEŠTROVIĆ Perica : 0   :    
3. kolo: MARAS Mile : 0   :    
    SEMION Robert : MEŠTROVIĆ Perica 3 : 0 ( 5, 5, 5)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Crikvenica, 20.05.2018.           
Skupina - group 16 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VIDOVIĆ Denis   MAT  X    X 3 : 2 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ARBANAS Branko   KOS 2 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. VOLODER Davor   SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: VIDOVIĆ Denis : VOLODER Davor 3 : 0 ( 2, 5, 4)
    ARBANAS Branko : 0   :    
2. kolo: VIDOVIĆ Denis : ARBANAS Branko 3 : 2 (-9,-9, 5, 8, 9)
    VOLODER Davor : 0   :    
3. kolo: VIDOVIĆ Denis : 0   :    
    ARBANAS Branko : VOLODER Davor 3 : 0 ( 3, 5, 5)

 

 Završnica:

Utješna skupina:

1. kolo:          Magaš Vladimir (SRD)             - Ban Mladen (OPA)                     3:1 (-8, 9,8, 5)

2. kolo:          Mrkalj Andrei (KVA)                - Kršovnik Emil (PAŠ)                 3:0 ( 8, 9, 8)

                      Jakaša Ana (SRD)                     - Šukunda Darko (ORE)               3:0 ( 5, 6, 7)

                       Magaš Vladimir (SRD)            - Blatančić Pejo (SVJ)                  3:1 (10,-9, 6, 9)

                       Marinković Dragomir (CRI)   - Šegulja Kosanović Đina (SVJ)  3:0 ( 3, 7, 4)

                       Muškić Mario (CRI)               - Meštrović Perica (CRI)           3:0 ( 6, 4, 5)

                        Miladinović Živko (MAT)     - Srdoč Lucijan (SVJ)               3:1 ( 8,-7, 5, 9)

                        Bradarić Borko (CRI)             - Ružić Bruno (OPA)                3:1 ( 6,-6, 6, 6)

                        Badurina Matija (SVJ)            - Voloder Davor (SVJ)              3:1 ( 7,-9, 7, 6)

 Četvrtfinale: Jakaša Ana (SRD)                  -  Mrkalj Andrei (KVA)               3:0 ( 3, 3, 1)

                              Marinković Dragomir (CRI)    - Magaš Vladimir (SRD)           3:2 (-8, 3, 9,-13, 8)

                       Muškić Mario (CRI)                - Miladinović Živko (MAT)       3:2 ( 5,-10, 7,-9, 7)

                       Bradarić Borko (CRI)              - Badurina Matija (SVJ)             3:0 ( 4, 4, 9)

Polufinale:     Marinković Dragomir (CRI)    - Jakaša Ana (SRD)                    3:0 ( 7, 0, 0)

                       Bradarić Borko (CRI)               - Muškić Mario (CRI)                3:1 ( 7,-9, 6,10)

Finale:            Bradarić Borko (CRI)              - Marinković Dragomir (CRI)     3:0 ( 8, 9,11)

 

 Glavni ždrijeb:

1. kolo:          Turk Zoran (CRI)                    - Juretić Maja (SVJ)                     3:0 (12,10,13)

                      Kovačević Branimir (KUK)    - Košuljandić Iva (CRI)               3:0 ( 6, 8, 6)

                      Arbanas Branko (KOS)           - Rubeša Danijel (OPA)                3:0 ( 7, 8, 6)

                      Ganzelja Ivo (KOS)                - Tomeković Edo (RJE)                 3:0 ( 4, 4, 7)

                      Matijević Spasoje (MAT)       - Oprešnik Kristijan (OPA)            3:0 ( 8, 8, 5)

                      Maras Mile (SRD)                  - Pećanić Diana (CRI)                   3:0 ( 8, 9,10)

                      Erjavac Frane (SRD)               - Žbogar Zoran (MAT)                  3:1 ( 8,-7, 6, 9)

                      Valenta Josip (KUK)               - Vulin Vedran (OPA)                    3:1 ( 7, 8,-8, 8)

                      Kršovnik Leonard (KUK)       - Mauhar Denis (ORE)                  3:0 ( 3, 5, 3)

                              Semion Robert (RJE)              - Peršić Kruno (SRD)                   3:0 ( 7, 8, 9)

                      Radaković Mia (CRI)               - Kresojević Adam (SVJ)             3:1 ( 4, 7,-8, 3)

                      Bertone Andrija (KUK)            - Car Igor (CRI)                           3:0 ( 4, 4, 7)

                      Jovanović Karlo (SRD)             - Ćubelić Antonio (KVA)            3:0 ( 7, 7, 9)

                      Jakaša Miro (SRD)                    -  Zupet Stojan (MAT)                 3:0 ( 3, 4,10)

                      Vidović Denis (MAT)                - Smiljanić Damir (OPA)            3:2 (-5,-5, 8, 5, 7)

                      Činko Antun (SRD)                   - Marić Borislav (OPA)               3:0 (11, 4, 8)

2. kolo:          Turk Zoran (CRI)                       - Kovačević Branimir (KUK)     3:1 ( 9,-10,14,12)

                       Ganzelja Ivo (KOS)                   - Arbanas Branko (KOS)           3:1 (-8, 9, 9, 8)

                       Matijević Spasoje (MAT)           - Maras Mile (SRD)                  3:0 ( 8, 6,10)

                       Valenta Josip (KUK)                  - Erjavac Frane (SRD)               3:0 ( 2, 2, 3)

                       Kršovnik Leonardo (PAŠ)          - Semion Robert (RJE)              3:0 ( 9,10, 8)

                       Bertone Andrija (KUK)              - Radaković Mia (CRI)             3:0 ( 4, 5, 5)

                       Jovanović Karlo (SRD)              - Jakaša Miro (SRD)                 3:0 (11,10, 4)

                      Činko Antun (SRD)                    - Vidović Denis (MAT)              3:1 (-10,11, 8, 8)

Četvrtfinale: Turk Zoran (CRI)                         - Ganzelja Ivo (KOS)                3:0 ( 3, 3, 5)     

                             Valenta Josip (KUK)                   - Matijević Spasoje (MAT)       3:0 (10, 9,-9, 6)

                       Bertone Andrija (KUK)              - Kršovnik Leonardo (PAŠ)      3:2 ( 7,-10, 9,-9, 8)

                       Jovanović Karlo (SRD)              - Činko Antun (SRD)                3:2 ( 7,-8,-9, 8, 9)

Polufinale:     Turk Zoran (CRI)                        - Valenta Josip (KUK)              3:0 ( 6, 7, 6)

                       Jovanović Karlo (SRD)               - Bertone Andrija (KUK)        3:0 ( 8, 8, 7)

Finale:            Turk Zoran (CRI)                        - Jovanović Karlo (SRD)         3:1 (-8,11, 4, 9)                                     

 

 

 

 

 

 

 

Video

Video