Bilten broj 12-2018/19

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati XII. kola:

 

OPATIJA 08 - 1
-
MATULJI 1
4 : 1

Fabijanić Nandi

-

Vidović Denis

3:1 ( 5,-6, 5, 8)

Ružić Bruno st.

-

Žbogar Zoran

0:3 (-6,-8,-6)

Vulin Vedran

-

Matijević Spasoje

3:2 ( 9,-2, 9,-6, 6)

Vulin, Fabijanić

-

Matijević, Vidović

3:0 ( 9, 6, 9)

Fabijanić Nandi

-

Žbogar Zoran

3:0 ( 9, 5, 9)

 

SRDOČI 1

-

KVARNER 1

1 : 4

Jardas Ivan

-

Šarčević Luka

2:3 (-7,-7, 9,11,-6)

Jovanović Karlo

-

Morić Duško

1:3 (-7,-11, 5,-8)

Činko Antun

-

Bačić Zvonimir

3:0 ( 8, 6, 7)

Činko, Jovanović

-

Morić, Šarčević

2:3 (-2, 7, 6,-9,-7)

Jardas Ivan

-

Morić Duško

1:3 (-12,-11,11,-4)

 

KUKULJANOVO 1
-
KOSTRENA 1
4 : 1

Kovačević Branimir

-

Pejić Vanja

3:0 ( 3, 5, 8)

Bertone Andrija

-

Ganzelja Ivo

3:1 ( 5,-10, 6, 5)

Vidović Vitomir

-

Protuđer Igor

2:3 (-7,-8, 9, 7,-8)

Turk, Valenta

-

Protuđer, Maras

3:1 (-6, 9, 3,11)

Kovačević Branimir

-

Arbanas Branko

3:0 ( 3, 9, 2)

 

SRDOČI 2

-
PAŠAC 1
4 : 2

Divković Mario

-

Broznić Bojan

3:0 ( 5, 8, 5)

Jakaša Miro

-

Kršovnik Leonard

0:3 (-7,-6,-3)

Radaković Mia

-

Semion Robert

0:3 (-6,-2,-7)

Divković, Radaković

-

Kršovnik, Semion

3:2 ( 7,-1,-8,13, 7)

Divković Mario

-

Kršovnik Leonard

3:0 ( 6, 2, 4)

Radaković Mia

-

Broznić Bojan

3:0 ( 7, 4, 6)

 

Redoslijed nakon XI. kola:

1. KVARNER 1

10

10

0

40: 4

20

2. KUKULJANOVO 1

10

8

2

36:19

18

3. SRDOČI 2

10

8

2

33:21

18

4. PAŠAC 1

10

6

4

32:25

16

5. KOSTRENA 1

10

3

7

17:29

13

6. SRDOČI 1

10

2

8

20:35

12

7. OPATIJA 08 – 1

10

2

8

15:36

12

8. MATULJI 1

10

1

9

13:37

11

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 Rezultat IX. kola:

 

OPATIJA 08 - 2

-

KOSTRENA 2

4 : 2

Rubeša Danijel

-

Petrović Arsen

3:0 ( 8, 6, 3)

Marić Borislav

-

Špehar Predrag

2:3 (-6,16, 8,-5,-9)

Oprešnik Kristijan

-

Delač Robert

3:2 (-9,-5, 9, 7, 8)

Rubeša, Smiljanić

-

Špehar, Puž

3:1 ( 7, 7,-6, 8)

Rubeša Danijel

-

Špehar Predrag

1:3 (-6, 7,-7,-8)

Oprešnik Kristijan

-

Petrović Arsen

3:1 ( 4,-3, 7, 9)

 

Rezultati X. kola:

 

PAŠAC 2

-

OREHOVICA 1

4 : 0

Petrali Gianni

-

Šukunda Darko

3:0 ( 6, 5, 4)

Fable Boško

-

Maričić Boris

3:0 ( 3, 4, 8)

Fable Ana

-

Depoli Aleksandar

3:1 ( 7,-4, 6, 6)

Petrali, Fable B.

-

Šukunda, Mauhar

3:0 ( 6, 2, 7)

 

MALINSKA DUB.

-

CRIKVENICA 3

4 : 1

Baša Nikola

-

Baić Boris

3:0 ( 6, 5, 8)

Plivelić Antun

-

Škoro Zoran

3:1 (10, 4,-10, 9)

Miler Čedomir

-

Car Igor

2:3 (-7, 7,-7, 4,-4)

Baša, Miler

-

Car, Baić

3:0 ( 8, 6,13)

Baša Nikola

-

Marinković Dragomir

3:0 (10,12, 6)

 

KOSTRENA 2

-

LOŠINJ

4 : 1

Špehar Predrag

-

Škoda Anton

3:0 ( 7,10, 8)

Delač Robert

-

Devčić Dubravko

3:2 (-8, 7,-8, 8,12)

Petrović Arsen

-

Romić Damir

2:3 ( 4,-7,10,-6,-7)

Špehar, Puž

-

Perković, Licitar

3:2 (-7,-9, 8, 3, 5)

Špehar Predrag

-

Devčić Dubravko

3:0 ( 3, 5, 2)

 

OPATIJA 08 - 2

-

RJEČINA

4 : 0

Rubeša Danijel

-

Sirotich Kristijan

3:0 ( 5, 5, 3)

Marić Borislav

-

Vurušić Zvonimir

3:1 ( 4,-9, 9, 9)

Oprešnik Kristijan

-

Tomeković Edo

3:2 ( 9,-3, 3,-7, 8)

Rubeša, Smiljanić

-

Nikolić, Juretić

3:0 (10, 8, 5)

 

Redoslijed nakon X. kola:

1. MALINSKA DUBAŠNICA

10

9

1

39:14

19

2. OPATIJA 08 - 2

10

8

2

38:13

18

3. PAŠAC 2

10

7

3

31:20

17

4. KOSTRENA 2

10

5

5

27:28

15

5. LOŠINJ

9

4

5

20:21

13

6. OREHOVICA 1

9

4

5

18:24

13

7. RJEČINA

10

2

8

15:36

12

8. CRIKVENICA 3

10

0

10

8:40

10

 

3. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultat X. kola:

KVARNER 2

-

SRDOČI 3

3 : 4

Mrkalj Andrei

-

Golubović Roman

3:2 (-4,-9, 6, 8, 8)

Martinac Marijan

-

Matijević Mile

0:3 (-4,-1,-5)

Ćubelić Antonio

-

Vukoja Zvonko

3:1 (-9, 6,13,10)

Mrkalj, Martinac

-

Matijević, Golubović

0:3 (-6,-9,-4)

Mrkalj Andrei

-

Matijević Mile

0:3 (-6,-3,-3)

Ćubelić Antonio

-

Golubović Roman

3:0 ( 6,10, 6)

Martinac Marijan

-

Vukoja Zvonko

1:3 ( 8,-4,-9,-8)

Rezultat XI. kola:

KVARNER 2

-

MATULJI 2

4 : 3

Ćubelić Antonio

-

Zupet Stojan

3:2 (-8,-3, 7, 7,10)

Mrkalj Andrei

-

Toto Tomislav

3:1 (-8, 8, 7, 9)

Novović Nenad

-

Smolčić Vedran

0:3 (-9,-8,-7)

Ćubelić, Novović

-

Zupet, Toto

1:3 ( 6,-5,-3,-12)

Ćubelić Antonio

-

Toto Tomislav

3:2 ( 5, 8,-8,-9, 1)

Novović Nenad

-

Zupet Stojan

0:3 (-1,-7,-4)

Mrkalj Andrei

-

Smolčić Vedran

3:0 ( 5, 6, 8)

Rezultati XII. kola:

CRIKVENICA 2

-
VINODOL
4 : 0

Muškić Mario

-

Šamanić Matej

3:0 ( 5, 6, 1)

Knez Davor

-

Mrvac Dario

3:0 ( 7, 6, 6)

Bradarić Borko

-

Butorac Mario

3:0 ( 5, 5, 4)

Muškić, Bradarić

-

Devčić, Mrvac

3:0 ( 5, 6, 2)

 

 

   
OREHOVICA 2
-

SVETI JAKOV 1

4 : 1

Giunio Bruno

-

Srdoč Lucijan

3:1 (12,-9, 5,10)

Kamenar Damir

-

Juretić Maja

2:3 ( 6, -3, 8,-9,-5)

Blau Anton

-

Juretić Sanjin

3:1 (-9, 8, 9, 9)

Giunio, Kamenar
-
Srdoč, Juretić M.

3:1 (-9, 9,11,12)

Giunio Bruno
-

Juretić Maja

3:0 ( 9, 6, 6)

       
KVARNER 2
-
KUKULJANOVO 2
0 : 4

Ćubelić Antonio

-

Bogdanović Zoran

0:3 (-7,-8,-5)

Martinac Marijan

-

Šunić Alen

0:3 (-5,-5,-8)

Dragoslavić Dejan

-

Malnar Vedran

0:3 (-7,-9,-2)

Martinac, Dragoslavić
-
Šunić, Bogdanović

0:3 (-2,-7,-5)

       

MATULJI 2

-

SRDOČI 3

ODGOĐENO

Redoslijed nakon XII. kola:

1. KUKULJANOVO 2

11

11

0

44:  8

22

2. MATULJI 2

10

8

2

37:18

18

3. CRIKVENICA 2

10

7

3

30:22

17

4. SRDOČI 3

9

7

2

33:17

16

5. KVARNER 2

11

5

6

31:32

16

6. SVETI JAKOV 1

11

4

7

25:38

15

7. OREHOVICA 2

11

3

8

28:35

14

8. SVETI JAKOV 2

10

2

8

14:36

12

9. VINODOL

11

0

11

  8:44

11

OBAVIJESTI:

Novi igrači:

-SRDOČI 3: Vukoja Zvonko

-OPATIJA 08 - 1: Simčić Lukas

Video

Video