Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga - rezultati

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019.                                                 
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MORIĆ Duško   KVA  X   X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MARINKOVIĆ Dragomir   CRI 0 : 3  X    X 3 : 2   :   1 : 1 3 2.
3. ŠUKUNDA Darko   ORE 0 : 3 2 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MORIĆ Duško : ŠUKUNDA Darko 3 : 0 ( 5, 2, 4)
    MARINKOVIĆ Dragomir : 0   :    
2. kolo: MORIĆ Duško : MARINKOVIĆ Dragomir 3 : 0 ( 2, 3, 4)
    ŠUKUNDA Darko : 0   :    
3. kolo: MORIĆ Duško : 0   :    
    MARINKOVIĆ Dragomir : ŠUKUNDA Darko 3 : 2 ( 9,-6, 7,-6, 5)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ČINKO Anton   SRD  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. DEPOLI Aleksandar   ORE 0 : 3  X    X 1 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. ĆUBELIĆ Antonio   KVA 0 : 3 3 : 1  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ČINKO Anton : ĆUBELIĆ Antonio 3 : 0 ( 6, 6, 7)
    DEPOLI Aleksandar : 0   :    
2. kolo: ČINKO Anton : DEPOLI Aleksandar 3 : 0 ( 3, 2, 1)
    ĆUBELIĆ Antonio : 0   :    
3. kolo: ČINKO Anton : 0   :    
    DEPOLI Aleksandar : ĆUBELIĆ Antonio 1 : 3 ( 5,-5,-7,-5)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BAČIĆ Zvonimir   KVA  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. FABLE Ana   PAŠ 0 : 3  X    X 1 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. GIUNIO Bruno   ORE 0 : 3 3 : 1  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: BAČIĆ Zvonimir : GIUNIO Bruno 3 : 0 ( 8, 6, 9)
    FABLE Ana : 0   :    
2. kolo: BAČIĆ Zvonimir : FABLE Ana 3 : 0 (10, 6, 6)
    GIUNIO Bruno : 0   :    
3. kolo: BAČIĆ Zvonimir : 0   :    
    FABLE Ana : GIUNIO Bruno 1 : 3 (-6,14,-8,-10)
                                           
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. TURK Zoran   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ŠUPERINA Adrijano   MAT 0 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. PUŽ Denis   KOS 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: TURK Zoran : PUŽ Denis 3 : 0 ( 3, 4, 4)
    ŠUPERINA Adrijano : 0   :    
2. kolo: TURK Zoran : ŠUPERINA Adrijano 3 : 0 ( 3, 8, 7)
    PUŽ Denis : 0   :    
3. kolo: TURK Zoran : 0   :    
    ŠUPERINA Adrijano : PUŽ Denis 3 : 1 (11, 4,-8, 9)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 5 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. RADAKOVIĆ Mia   SRD  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. PETROVIĆ Arsen   KOS 0 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. ŠUNIĆ Alen   KUK 0 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: RADAKOVIĆ Mia : ŠUNIĆ Alen 3 : 0 ( 3, 9, 6)
    PETROVIĆ Arsen : 0   :    
2. kolo: RADAKOVIĆ Mia : PETROVIĆ Arsen 3 : 0 ( 3, 8, 7)
    ŠUNIĆ Alen : 0   :    
3. kolo: RADAKOVIĆ Mia : 0   :    
    PETROVIĆ Arsen : ŠUNIĆ Alen 0 : 3 (-12,-5,-9)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 6 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KOVAČEVIĆ Branimir   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. KRŠOVNIK Emil   PAŠ 0 : 3  X    X 2 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. TURIĆ Emanuel   ORE 0 : 3 3 : 2  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : TURIĆ Emanuel 3 : 0 ( 2,10, 7)
    KRŠOVNIK Emil : 0   :    
2. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : KRŠOVNIK Emil 3 : 0 ( 3, 7, 5)
    TURIĆ Emanuel : 0   :    
3. kolo: KOVAČEVIĆ Branimir : 0   :    
    KRŠOVNIK Emil : TURIĆ Emanuel 2 : 3 (-4,10, 6,-7,-3)
                                           
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 7 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VIDOVIĆ Vitomir   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MARIĆ Borislav   OPA 0 : 3  X    X 2 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. MRKALJ Andrei   KVA 0 : 3 3 : 2  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : MRKALJ Andrei 3 : 0 ( 6,10, 4)
    MARIĆ Borislav : 0   :    
2. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : MARIĆ Borislav 3 : 0 ( 6,12, 4)
    MRKALJ Andrei : 0   :    
3. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : 0   :    
    MARIĆ Borislav : MRKALJ Andrei 2 : 3 (-1,-6, 8, 7,-7)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 8 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SEMION Robert   PAŠ  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. SMILJANIĆ Damir   OPA 0 : 3  X    X 3 : 2   :   1 : 1 3 2.
3. LINIĆ Lav   KOS 0 : 3 2 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SEMION Robert : LINIĆ Lav 3 : 0 ( 5, 3, 7)
    SMILJANIĆ Damir : 0   :    
2. kolo: SEMION Robert : SMILJANIĆ Damir 3 : 0 ( 5,10, 7)
    LINIĆ Lav : 0   :    
3. kolo: SEMION Robert : 0   :    
    SMILJANIĆ Damir : LINIĆ Lav 3 : 2 (-9, 6, 9,-12, 6)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 9 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. JARDAS Ivan   SRD  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. MAUHAR Denis   ORE 0 : 3 X
   X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. KOVAČEVIĆ Boris   KUK 0 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: JARDAS Ivan : KOVAČEVIĆ Boris 3 : 0 ( 5, 4, 9)
    MAUHAR Denis : 0   :    
2. kolo: JARDAS Ivan : MAUHAR Denis 3 : 0 ( 5, 8, 4)
    KOVAČEVIĆ Boris : 0   :    
3. kolo: JARDAS Ivan : 0   :    
    MAUHAR Denis : KOVAČEVIĆ Boris 0 : 3 (-5,-8,-9)
                                           

 

Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 10 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KRŠOVNIK Leonard   PAŠ  X    X 3 : 1 3 : 1   :   2 : 0 4 1.
2. ŠPEHAR Predrag   KOS 1 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. BUDAK Avelino   KVA 1 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: KRŠOVNIK Leonard : BUDAK Avelino 3 : 1 ( 6,-9, 6, 9)
    ŠPEHAR Predrag : 0   :    
2. kolo: KRŠOVNIK Leonard : ŠPEHAR Predrag 3 : 1 ( 7,-8, 6, 4)
    BUDAK Avelino : 0   :    
3. kolo: KRŠOVNIK Leonard : 0   :    
    ŠPEHAR Predrag : BUDAK Avelino 3 : 1 ( 1,12,-12, 8)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 11 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BERTONE Andrija   KUK  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ŠTIMAC Filip   SRD 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. BAN Mladen   OPA 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: BERTONE Andrija : BAN Mladen 3 : 0 ( 3, 2, 3)
    ŠTIMAC Filip : 0   :    
2. kolo: BERTONE Andrija : ŠTIMAC Filip 3 : 0 ( 3, 5, 3)
    BAN Mladen : 0   :    
3. kolo: BERTONE Andrija : 0   :    
    ŠTIMAC Filip : BAN Mladen 3 : 0 ( 6, 1, 5)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 12 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. ARBANAS Branko   KOS  X    X 3 : 2 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. ŽBOGAR Zoran   MAT 2 : 3  X    X 3 : 1   :   1 : 1 3 2.
3. NOVOVIĆ Nenad   KVA 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: ARBANAS Branko : NOVOVIĆ Nenad 3 : 0 ( 6, 6, 4)
    ŽBOGAR Zoran : 0   :    
2. kolo: ARBANAS Branko : ŽBOGAR Zoran 3 : 2 (-8, 9, 9,-6, 8)
    NOVOVIĆ Nenad : 0   :    
3. kolo: ARBANAS Branko : 0   :    
    ŽBOGAR Zoran : NOVOVIĆ Nenad 3 : 1 ( 1,-11, 2, 3)
                                           
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 13 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MATIJEVIĆ Spasoje   MAT  X    X 3 : 0 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. RUBEŠA Danijel   OPA 0 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. ANTIĆ Tomislav   KOS 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : ANTIĆ Tomislav 3 : 0 ( 1, 4, 6)
    RUBEŠA Danijel : 0   :    
2. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : RUBEŠA Danijel 3 : 0 ( 6, 7, 8)
    ANTIĆ Tomislav : 0   :    
3. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : 0   :    
    RUBEŠA Danijel : ANTIĆ Tomislav 3 : 0 ( 7, 6, 6)
                                           
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 14 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. GANZELJA Ivo   KOS  X    X 0 : 3 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
2. ŠPANIĆ Leon   SRD 3 : 0  X    X 3 : 1   :   2 : 0 4 1.
3. URAVIĆ Boris   OPA 0 : 3 1 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: GANZELJA Ivo : URAVIĆ Boris 3 : 0 ( 9, 1, 6)
    ŠPANIĆ Leon : 0   :    
2. kolo: GANZELJA Ivo : ŠPANIĆ Leon 0 : 3 (-8,-6,-4)
    URAVIĆ Boris : 0   :    
3. kolo: GANZELJA Ivo : 0   :    
    ŠPANIĆ Leon : URAVIĆ Boris 3 : 1 (-9, 6, 8, 4)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 15 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. JAKAŠA Miro   SRD  X    X 2 : 3 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
2. PROTUĐER Igor   KOS 3 : 2  X    X 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
3. KAMENAR Damir   ORE 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: JAKAŠA Miro : KAMENAR Damir 3 : 0 ( 5, 4, 5)
    PROTUĐER Igor : 0   :    
2. kolo: JAKAŠA Miro : PROTUĐER Igor 2 : 3 ( 5, 7,-5,-8,-3)
    KAMENAR Damir : 0   :    
3. kolo: JAKAŠA Miro : 0   :    
    PROTUĐER Igor : KAMENAR Damir 3 : 0 ( 1, 7, 5)
                                           
Pojedinačno prvenstvo PGŽ liga               Kostrena, 02.06.2019. 
Skupina - group 16 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MARAS Mile   KOS  X    X 3 : 1 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. VIDOVIĆ Denis   MAT 1 : 3  X    X 0 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. MILADINOVIĆ Živko   MAT 0 : 3 3 : 0  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: MARAS Mile : MILADINOVIĆ Živko 3 : 0 ( 4,10, 3)
    VIDOVIĆ Denis : 0   :    
2. kolo: MARAS Mile : VIDOVIĆ Denis 3 : 1 ( 5,-9, 9, 9)
    MILADINOVIĆ Živko : 0   :    
3. kolo: MARAS Mile : 0   :    
    VIDOVIĆ Denis : MILADINOVIĆ Živko 0 : 3 (-9,-7,-5)

 

Završnica utješno:

1. kolo: VIDOVIĆ Denis (MAT)      - ŠUKUNDA Darko (ORE)     3:0 ( 9, 5,10)

            BAN Mladen (OPA)             - KRŠOVNIK Emil (PAŠ)        3:2( 8,11,-9,-7, 7)

            MARIĆ Borislav (OPA)        - URAVIĆ Boris (OPA)            3:0 ( 4, 5, 6)

            ANTIĆ Tomislav (KOS)       - PUŽ Denis (KOS)                   3:0 (11, 6, 6)

            FABLE Ana (PAŠ)               - KAMENAR Damir (ORE)       3:1 (-9, 8, 8, 8)

            PETROVIĆ Arsen (KOS)     - MAUHAR Denis (ORE)         3:0 ( 6, 5, 6)

            NOVOVIĆ Nenad (KVA)    - LINIĆ Lav (KOS)                    3:0 ( 4, 9, 7)

            BUDAK Avelino (KVA)      - DEPOLI Aleksandar (ORE)     3:1 (-3, 7, 8, 9)

Četvrtfinale: VIDOVIĆ Denis (MAT) – BAN Mladen (OPA)             3:0 ( 9, 9, 9)

            MARIĆ Borislav (OPA)       - ANTIĆ Tomislav (KOS)          3:0 (11, 6, 6)

            PETROVIĆ Arsen (KOS)     - FABLE Ana (PAŠ)                  3:2 (-8, 8,-9, 5, 8)

            BUDAK Avelino (KVA)      - NOVOVIĆ Nenad (KVA)        3:0 ( 6, 4, 8)

Polufinale: VIDOVIĆ Denis (MAT) - MARIĆ Borislav (OPA)          3:1 ( 8, 7,-8, 9)

            BUDAK Avelino (KVA)     - PETROVIĆ Arsen (KOS)         3:0 ( 8, 7, 9)

Finale: VIDOVIĆ Denis (Matulji) – BUDAK Avelino (Kvarner) 3:0 (14, 9, 7)

 

Završnica glavni ždrijeb:

1. kolo: MORIĆ Duško (KVA)        - SMILJANIĆ Damir (OPA)           3:0 ( 7, 3, 8)

            ŠUNIĆ Alen (KUK)            - MARAS Mile (KOS)                     3:0 (12, 2, 3)

            BERTONE Andrija (KUK)  - ĆUBELIĆ Antonio (KVA)           3:0 ( 3, 5, 3)

            KOVAČEVIĆ Branimir (KUK) – ŽBOGAR Zoran (MAT)        3:0 ( 7, 8, 7)

            VIDOVIĆ Vitomir (KUK)  - JAKAŠA Miro (SRD)                   3:0 ( 6, 7, 5)

            ŠPANIĆ Leon (SRD)           - ŠPEHAR Predrag (KOS)              3:2 ( 9,-12, 7,-5, 9)

            MATIJEVIĆ Spasoje (MAT) – KOVAČEVIĆ Boris (KUK)       3:2 ( 8,-13,9,-8, 9)

            TURK Zoran (KUK)            - GIUNIO Bruno (ORE)                 3:0 ( 8,15,14)

            BAČIĆ Zvonimir (KVA)     - ŠTIMAC Filip (SRD)                   3:1 ( 9, 8,-10,10)

            PROTUĐER Igor (KOS)     - MARINKOVIĆ Dragomir (CRI) 3:0 ( 2, 3, 4)

            JARDAS Ivan (SRD)           - TURIĆ Emanuel (ORE)               3:0 ( 4, 4, 9)

            RADAKOVIĆ Mia (SRD    - MRKALJ Andrei (KVA)              3:0 ( 8,10, 9)

            SEMION Robert (PAŠ)       - ŠUPERINA Adrijano (MAT)        3:0 ( 8, 9, 8)

            ARBANAS Branko (KOS)  - RUBEŠA Danijel (OPA)              3:2 (-8, 6,-11, 6, 6)

            KRŠOVNIK Leonardo (PAŠ)- GANZELJA Ivo (KOS)             3:0 ( 9, 5,10)

            ČINKO Anton (SRD)          - MILADINOVIĆ Živko (MAT)    3:0 ( 0, 0, 0)

2. kolo: MORIĆ Duško (KVA)        - ŠUNIĆ Alen (KUK)                    3:2 ( 5,-7, 7,-7, 7)

            KOVAČEVIĆ Branimir (KUK) – BERTONE Andrija (KUK)  3:2 (10,-8,-7,10, 8)

            VIDOVIĆ Vitomir (KUK)  - ŠPANIĆ Leon (SRD)                  3:0 ( 7, 8, 7)

            TURK Zoran (KUK)           - MATIJEVIĆ Spasoje (MAT)      3:1 (13,-8, 9, 6)

            BAČIĆ Zvonimir (KVA)     - PROTUĐER Igor (KOS)            3:1 (-7, 7, 7, 8)

            JARDAS Ivan (SRD)           - RADAKOVIĆ Mia (SRD)         3:0 ( 3, 4,10)

            SEMION Robert (PAŠ)       - ARBANAS Branko (KOS)         3:0 ( 6, 5, 7)

            ČINKO Anton (SRD)          - KRŠOVNIK Leonard (PAŠ)       3:2 (-9,10, 4,-9, 9)

Četvrtfinale: KOVAČEVIĆ Branimir (KUK) – MORIĆ Duško (KVA) 3:2 (-5,-6, 8, 9, 5)

            TURK Zoran (KUK)            - VIDOVIĆ Vitomir (KUK)          3:1 ( 8,-12, 6, 9)

            JARDAS Ivan (SRD)           - BAČIĆ Zvonimir (KVA)            3:1 ( 9,12,-7, 9)

            ČINKO Anton (SRD)          - SEMION Robert (PAŠ)               3:1 ( 8,-8, 7,11)

Polufinale: KOVAČEVIĆ Branimir (KUK) – TURK Zoran (KUK)     3:1 (-8, 3, 7, 5)

            ČINKO Anton (SRD)          - JARDAS Ivan (SRD)                  3:2 ( 9,-7, 6,-10, 8)

Finale: KOVAČEVIĆ Branimir (KUK) – ČINKO Anton (SRD)    3:2 (-3, 9,12,-10,10)

 

Video

Video