Bilten broj 2-2021/22

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

KUKULJANOVO
-

MATULJI

4 : 3

Vidović Vitomir

-
Vidović Denis
3:0 ( 6, 8, 5)

Turk Zoran

-
Matijević Spasoje
2:3 (-12,10,-8, 7,-12)

Bertone Andrija

-

Toto Tomislav

3:0 (10, 4, 5)

Turk, Semion

-
Vidović, Zupet
3:0 ( 6, 4, 9)

Semion Robert

-
Matijević Spasoje
1:3 (-9, 7,-9,-9)

Bertone Andrija

-
Vidović Denis
2:3 (-10,-6,12, 9,-10)

Turk Zoran

-
Toto Tomislav
3:1 (-10, 9, 5, 7)

 

OREHOVICA 2
-

OREHOVICA 1

0 : 4

Magaš Marinko

-
Valenta Josip
1:3 (-9,-8, 9,-7)

Šuperina Adrijano

-
Činko Anton
1:3 (-5,-9,13,-7)

Bogdanović Zoran

-

Šunić Alen

1:3 ( 7,-7,-8,-9)

Bogdanović, Šuperina

-
Valenta, Činko
0:3 (-7,-8,-9)

 

OPATIJA 08
-

KOSTRENA 1

2 : 4

Rubeša Danijel

-
Petrali Gianni
3:2 (-7,-11,10, 9, 9)

Budak Avelino

-
Maras Mile
0:3 (-6,-12,-6)

Marić Borislav

-

Arbanas Branko

0:3 (-8,-6,-8)

Rubeša, Smiljanić

-
Maras, Petrali
3:1 ( 6, 9,-7, 7)

Rubeša Danijel

-
Maras Mile
0:3 (-6,-1,-9)

Smiljanić Damir

-
Petrali Gianni
1:3 ( 9,-4,-3,-9)

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. KOSTRENA 1

1

1

0

4:2

2

2. KUKULJANOVO

1

1

0

4:3

2

3. OREHOVICA 1

1

1

0

4:0

2

4. MATULJI

1

0

1

3:4

1

5. OPATIJA 08

1

0

1

2:4

1

6. OREHOVICA

1

0

1

0:4

1

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati II. kola:

 

SVETI JAKOV

-

VINODOL 2

3 : 4

Marić Jozo

-

Muškić Mario

3:1 (10, 4,-9, 5)

Ivčić Davor

-

Grbac Sanjin

0:3 (-5,-7,-6)

Juretić Maja

-

Bradarić Borko

3:2 ( 2,10,-7,-9, 8)

Marić, Kevrić

-

Muškić, Grbac

3:1 (-7, 4, 8, 6)

Marić Jozo

-

Grbac Sanjin

0:3 (-10,-11,-7)

Juretić Maja

-

Muškić Mario

0:3 (-12,-2,-5)

Ivčić Davor

-

Bradarić Borko

0:3 (-12,-9,-4)

 

LOŠINJ

-

VINODOL 1

2 : 4

Devčić Dubravko

-

Stienen Norbert

0:3 (-8,-3,-9)

Perković Marijan

-

Butorac Mario

1:3 ( 5,-12,-5,-6)

Škoda Anton

-

Hejpeter Josip

3:0 ( 7, 9, 6)

Devčić, Broz

-

Stienen, Butorac

1:3 ( 6,-8,-12,-7)

Devčić Dubravko

-

Butorac Mario

3:1 (-9,10, 8, 3)

Škoda Anton

-

Stienen Norbert

0:3 (-4,-6,-6)

 

KOSTRENA 2

-

CRIKVENICA

4 : 1

Špehar Predrag

-

Lučić Ivan

3:1 (11, 8,-8, 5)

Oprešnik Kristijan

-

Škoro Zoran

3:1 ( 6, 5,-8,10)

Delač Robert

-

Marinković Dragomir

3:0 ( 7, 6, 9)

Puž, Delač

-

Škoro, Marinković

1:3 ( 9,-9,-8,-6)

Špehar Predrag

-

Škoro Zoran

3:1 (-3, 7, 5,10)

 

MALINSKA DUB.
-

RIJEKA

3 : 4

Baša Nikola

-
Krnić Vanessa
3:2 (-10, 4, 7,-7, 4)

Miler Čedomir

-
Zekanović Mirta
3:0 ( 3, 8, 7)

Žic Denis

-

Grbac Mladen

3:1 ( 8, 9,-4,12)

Miler, Žic

-
Krnić, Jardas
0:3 (-7,-8,-5)

Baša Nikola

-
Jardas Ivan
2:3 ( 5, 9,-5,.5,-5)

Žic Denis

-
Krnić Vanessa
2:3 (-10, 6, 7,-9,-2)

Miler Čedomir

-
Grbac Mladen
0:3 (-10,-10,-9)

 

OREHOVICA 3

-

RAB

4 : 2

Mauhar Denis

-

Lončarić Igor

3:1 (-4, 7, 6, 5)

Depoli Aleksandar

-

Markovski Saša

3:2 (-7,-8, 9, 4, 9)

Šukunda Darko

-

Badurina Davor

2:3 ( 5, 9,-5,-8,-6)

Šukunda, Mauhar

-

Badurina, Markovski

3:1 (-6, 8, 9,10)

Mauhar Denis

-

Markovski Saša

2:3 (13,-8,-10, 8,-8)

Muminović Suljo

-

Lončarić Igor

3:2 ( 9,-12, 7,-4, 9)

 

SRDOČI

-

RJEČINA

4 : 0

Jakaša Miro

-

Ban Boris

3:0 ( 3, 5, 3)

Peršić Kruno

-

Vurušić Zvonimir

3:1 (6.-6, 9, 5)

Cuculić Ozren

-

Ban Marko

3:0 ( 3, 4, 5)

Jakaša, Golubović

-

Juretić, Vurušić

3:0 (13, 9, 9)

 

PAŠAC

-

UNIRI

4 : 1

Fable Ana

-

Perak Benedikt

0:3 (-5,-8,-7)

Borgin Igor

-

Ban Mladen

3:0 ( 7, 4, 6)

Kršovnik Emil

-

Uravić Boris

3:0 ( 8, 7, 5)

Borgin, Kršovnik Leo

-

Ban, Uravić

3:0 ( 8, 3, 4)

Fable Ana

-

Ban Mladen

3:0 ( 3,10, 3)

 

Redoslijed nakon II. kola:

 

1. SRDOČI

2

2

0

8:0

4

2. PAŠAC

2

2

0

8:1

4

3. VINODOL 2

2

2

0

8:3

4

4. OREHOVICA 3

2

2

0

8:3

4

5. KOSTRENA 2

2

2

0

8:3

4

6. RAB

2

1

1

6:4

3

7. LOŠINJ

2

1

1

6:5

3

8. RIJEKA

2

1

1

6:7

3

9. VINODOL 1

2

1

1

4:6

3

10.SVETI JAKOV

2

0

2

3:8

2

11.CRIKVENICA

2

0

2

2:8

2

12.RJEČINA

2

0

2

1:8

2

13.UNIRI

2

0

2

1:8

2

14.MALINSKA DUBAŠNICA

2

0

2

3:8

1

OBAVIJESTI:

-MALINSKA DUBAŠNICA će svoje utakmice kao domaćin igrati četvrtkom sa početkom u 19:30 sati.

-KUKULJANOVO će svoje utakmice kao domaćin igrati petkom sa početkom u 19:00 sati.

Novi igrači:

-KOSTRENA 1: Radaković Mia

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: CRIKVENICA, LOŠINJ, OREHOVICA 1, OREHOVICA 2, OREHOVICA 3, RAB, RJEČINA, SRDOČI, SVETI JAKOV, UNIRI, VINODOL 1, VINODOL 2.

Video

Video