14. otvoreno prvenstvo Fužina-Antonja 2018-VETERANI-rezultati

 
 
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -16.06.2018.     VETERANI
Skupina - group 1 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. SEMION Robert   RJE  X    X 3 : 1 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. SEMIZOROVA Irina   RUS 1 : 3  X    X 3 : 2   :   1 : 1 3 2.
3. GLAVINIĆ Denis   PAZ 0 : 3 2 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: SEMION Robert : GLAVINIĆ Denis 3 : 0 ( 5, 5, 3)
    SEMIZOROVA Irina : 0   :    
2. kolo: SEMION Robert : SEMIZOROVA Irina 3 : 1 ( 3, 1,-8, 2)
    GLAVINIĆ Denis : 0   :    
3. kolo: SEMION Robert : 0   :    
    SEMIZOROVA Irina : GLAVINIĆ Denis 3 : 2 (-4, 3,-9, 7, 8)
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -16.06.2018.     VETERANI
Skupina - group 2 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. VIDOVIĆ Vitomir   KUK  X    X 3 : 0 3 : 1   :   2 : 0 4 1.
2. DRAGOJEVIĆ Branko   0 0 : 3  X    X 2 : 3   :   0 : 2 2 3.
3. KRESOJEVIĆ Adam   SVJ 1 : 3 3 : 2  X    X   :   1 : 1 3 2.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : KRESOJEVIĆ Adam 3 : 1 (-4, 3, 4, 5)
    DRAGOJEVIĆ Branko : 0   :    
2. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : DRAGOJEVIĆ Branko 3 : 0 ( 6, 3, 3)
    KRESOJEVIĆ Adam : 0   :    
3. kolo: VIDOVIĆ Vitomir : 0   :    
    DRAGOJEVIĆ Branko : KRESOJEVIĆ Adam 2 : 3 ( 5,-8,-8, 9,-4)
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -16.06.2018.     VETERANI
Skupina - group 3 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. BERTONE Andrija   BAJ  X    X 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. FABRIS Karlo   PAZ 1 : 3 X
   X 3 : 0 3 : 2 2 : 1 5 2.
3. ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina SVJ 0 : 3 0 : 3  X    X 0 : 3 0 : 3 3 4.
4. ZUPET Stojan   MAT 0 : 3 2 : 3 3 : 0  X    X 1 : 2 4 3.
                                           
1. kolo: BERTONE Andrija : ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina 3 : 0 ( 4, 4, 7)
    FABRIS Karlo : ZUPET Stojan 3 : 2 (-6,-6, 8, 6,10)
2. kolo: BERTONE Andrija : FABRIS Karlo 3 : 1 ( 9, 3,-9, 4)
    ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina : ZUPET Stojan 0 : 3 (-3,-3,-3)
3. kolo: BERTONE Andrija : ZUPET Stojan 3 : 0 ( 7, 9, 3)
    FABRIS Karlo : ŠEGULJA KOSANOVIĆ Đina 3 : 0 ( 3, 2, 3)
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -16.06.2018.     VETERANI
Skupina - group 4 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. MATIJEVIĆ Spasoje   MAT  X    X 3 : 1 3 : 0 3 : 0 3 : 0 6 1.
2. SEMIZOROV Maksim   RUS 1 : 3  X    X 3 : 0 3 : 0 2 : 1 5 2.
3. BOŠKIĆ Slavko   0 0 : 3 0 : 3  X   X 3 : 1 1 : 2 4 3.
4. BLATANČIĆ Pejo   SVJ 0 : 3 0 : 3 1 : 3  X    X 0 : 3 3 4.
                                           
1. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : BOŠKIĆ Slavko 3 : 0 ( 4, 6, 9)
    SEMIZOROV Maksim : BLATANČIĆ Pejo 3 : 0 ( 2, 6, 5)
2. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : SEMIZOROV Maksim 3 : 1 (11, 4,-9,11)
    BOŠKIĆ Slavko : BLATANČIĆ Pejo 3 : 1 (-11, 8, 1, 8)
3. kolo: MATIJEVIĆ Spasoje : BLATANČIĆ Pejo 3 : 0 ( 9, 5, 2)
    SEMIZOROV Maksim : BOŠKIĆ Slavko 3 : 0 ( 3, 4,10)
                                           
14. Otvoreno prvenstvo Fužina - Antonja 2018 -16.06.2018.     VETERANI
Skupina - group 5 1 2 3 4 omjer bodovi poredak
1. KOVAČEVIĆ Boris   BAJ  X    X 3 : 2 3 : 0   :   2 : 0 4 1.
2. PUŠIĆ Alen   DRS 2 : 3  X    X 3 : 0   :   1 : 1 3 2.
3. MARINKOVIĆ Dragomir   CRI 0 : 3 0 : 3  X    X   :   0 : 2 2 3.
4. 0     0   :     :     :           :    
                                           
1. kolo: KOVAČEVIĆ Boris : MARINKOVIĆ Dragomir 3 : 0 ( 1, 4, 3)
    PUŠIĆ Alen : 0   :    
2. kolo: KOVAČEVIĆ Boris : PUŠIĆ Alen 3 : 2 (-6,11,-11, 7, 9)
    MARINKOVIĆ Dragomir : 0   :    
3. kolo: KOVAČEVIĆ Boris : 0   :    
    PUŠIĆ Alen : MARINKOVIĆ Dragomir 3 : 0 ( 6, 9, 7)

 

Završnica: UTJEŠNO

1. kolo:  Marinković Dragomir              - Boškić Slavko                    3:1 ( 6, 3,-10,11)

               Zupet Stojan                            - Blatančić Pejo                    3:0 ( 2, 7, 2)

               Dragojević Branko                  - Šegulja Kosanović Đina    3:0 ( 5, 7, 6)

Polufinale: Glavinić Denis                    - Marinković Dragomir         3:0 (13, 2, 8)

                    Dragojević Branko             - Zupet Stojan                       3:2 (10, 7,-8,-8,10)

Finale:        Glavinić Denis                   - Dragojević Branko           3:0 ( 7, 7, 7)

 

Glavni ždrijeb:

1. kolo:    Fabris Karlo                            - Kresojević Adam                 3:0 ( 4, 5, 4)

                 Semizorov Maksim                - Pušić Alen                            3:1 (-8, 5, 8, 4)

Četvrtfinale: Semion Robert                  - Fabris Karlo                          3:0 ( 4, 5, 6)

                       Matijević Spasoje            - Kovačević Boris                   3:0 ( 9, 6,10)

                      Bertone Andrija                 - Semizorova Irina                 3:0 ( 3, 4, 8)

                      Semizorov Maksim           - Vidović Vitomir                   3:0 ( 8, 9, 8)

Polufinale:  Semion Robert                    - Matijević Spasoje                 3:1 ( 9,-9, 6, 5)

                      Bertone Andrija                - Semizorov Maksim               3:1 ( 7, 9,-11, 4)

Finale:          Bertone Andrija              - Semion Robert                     3:1 ( 7,-9, 8, 4)

 

Veterani parovi:          

Četvrtfinale: Kovačević Boris/Bertone Andrija     - Šegulja Kosanović Đina/Marinković Dragomir  3:0 ( 1, 8, 8)

                     Vidović Vitomir/Semizorov Maksim - Kresojević Adam/Blatančić Pejo                        3:0 ( 7, 8, 9)

                     Dragojević Branko/Pušić Alen         - Boškić Slavko/Zupet Stojan                                 3:1 ( 8,-13, 7,10)

                     Semion Robert/Matijević Spasoje   - Glavinić Denis/Fabris Karlo                                  3:2 (-8, 4,-7, 2, 6)

Polufinale: Vidović Vitomir/Semizorov Maksim   - Kovačević Boris/Bertone Andrija                       3:2 ( 2,-1, 3,-4, 8)

                   Semion Robert/Matijević Spasoje    - Dragojević Branko/Pušić Alen                               3:0 ( 1, 3, 3)

Finale: Vidović Vitomir/Semizorov Maksim    - Semion Robert/Matijević Spasoje                      3:1 ( 9,-8,13,12) 

 

 

 

Video

Video