1. HLZ žene 2018/19 - jesen

1. HL ŽENE ZAPAD – RASPORED JESEN 2018/19

1.KOLO 

06.10.

17:00

Ogulin

KLEK Ogulin

-

VELIKA GORICA Stanfar

 

06.10.

17:00

Baška Voda

URANIA Baška Voda

-

VRSAR

 

06.10.

17:00

Jadranovo

SVETI JAKOV Jadranovo

 -

CRIKVENICA

Činko Anton

06.10.

17:00

Jastrebarsko

JASKA Jastrebarsko

-

DUGO SELO

 

06.10.

17:00

Zabok

ZABOK

 -

SVETA NEDELJA Novaki

 

 2.KOLO

20.10.

11:00

Jastrebarsko

JASKA Jastrebarsko

 -

VRSAR

 

20.10.

11:00

Baška Voda

URANIA Baška Voda

 -

ZABOK

 

20.10.

11:00

Jadranovo

SVETI JAKOV Jadranovo

 -

VELIKA GORICA Stanfar

Matijević Spasoje

20.10.

11:00

Crikvenica

CRIKVENICA

-

KLEK Ogulin

Činko Anton

20.10.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

-

VRSAR

 

20.10.

17:00

Baška Voda

URANIA Baška Voda

-

SVETA NEDELJA Novaki

 

20.10.

17:00

Jadranovo

SVETI JAKOV Jadranovo

-

KLEK Ogulin

Matijević Spasoje

20.10.

17:00

Crikvenica

CRIKVENICA

-

VELIKA GORICA Stanfar

Činko Anton

3.KOLO

03.11.

11:00

Vrsar

VRSAR

 -

KLEK Ogulin

 

03.11.

11:00

Zabok

ZABOK

 -

CRIKVENICA

 

03.11.

11:00

Sveta Nedelja

SVETA NEDELJA Novaki

-

SVETI JAKOV Jadranovo

 

03.11.

11:00

Jastrebarsko

JASKA Jastrebarsko

-

URANIA Baška Voda

 

03.11.

17:00

Vrsar

VRSAR

 -

VELIKA GORICA Stanfar

 

03.11.

17:00

Zabok

ZABOK

-

SVETI JAKOV Jadranovo

 

03.11.

17:00

Sveta Nedelja

SVETA NEDELJA Novaki

-

CRIKVENICA

 

03.11.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

-

URANIA Baška Voda

 

 4.KOLO

17.11.

11:00

Jadranovo

SVETI JAKOV Jadranovo

 -

DUGO SELO

Cuculić Ozren

17.11.

11:00

Crikvenica

CRIKVENICA

 -

JASKA Jastrebarsko

Trahlić Harri

17.11.

11:00

Ogulin

KLEK Ogulin

-

SVETA NEDELJA Novaki

 

17.11.

11:00

Velika Gorica

VELIKA GORICA Stanfar

-

ZABOK

 

17.11.

17:00

Jadranovo

SVETI JAKOV Jadranovo

 -

JASKA Jastrebarsko

Cuculić Ozren

17.11.

17:00

Crikvenica

CRIKVENICA

-

DUGO SELO

Trahlić Harri

17.11.

17:00

Jastrebarsko

KLEK Ogulin

-

ZABOK

 

17.11.

17:00

Velika Gorica

VELIKA GORICA Stanfar

-

SVETA NEDELJA Novaki

 

5.KOLO

01.12.

11:00

Vrsar

VRSAR

 -

ZABOK

 

01.12.

11:00

Jastrebarsko

JASKA Jastrebarsko

 -

VELIKA GORICA Stanfar

 

01.12.

11:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

KLEK

 

01.12.

11:00

Baška Voda

URANIA BAŠKA VODA

-

SVETI JAKOV Jadranovo

 

01.12.

17:00

Vrsar

VRSAR

-

SVETA NEDELJA Novaki

 

01.12.

17:00

Jastrebarsko

JASKA Jastrebarsko

 -

KLEK Ogulin

 

01.12.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

VELIKA GORICA Stanfar

 

01.12.

17:00

Baška Voda

URANIA BAŠKA VODA

-

CRIKVENICA

 

 6.KOLO

08.12.

11:00

Jadranovo

SVETI JAKOV Jadranovo

 -

VRSAR

Divković Mario

08.12.

11:00

Ogulin

KLEK Ogulin

 -

URANIA Baška Voda

 

08.12.

11:00

Zabok

ZABOK

 -

DUGO SELO

 

08.12.

11:00

Sveta Nedelja

SVETA NEDELJA Novaki

-

JASKA Jastrebarsko

 

08.12.

17:00

Crikvenica

CRIKVENICA

 -

VRSAR

Divković Mario

08.12.

17:00

Velika Gorica

VELIKA GORICA Stanfar

 -

URANIA Baška Voda

 

08.12.

17:00

Zabok

ZABOK

-

JASKA Jastrebarsko

 

08.12.

17:00

Sveta Nedelja

SVETA NEDELJA Novaki

-

DUGO SELO

 
 

Video

Video