SLM 2019/2020 - proljeće

  • Ispis

SUPERLIGA MUŠKI – RASPORED PROLJEĆE 2019/20

10. KOLO

18.01.

11:00

Zagreb

ZAGREB Zagreb

 -

SLAVONSKI BROD

 

18.01.

17:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

 -

SPLIT

 

18.01.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

DUGO SELO

 

18.01.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

STARR Varaždin

Matijević Spasoje

18.01.

17:00

Požega

POŽEGA

 -

PULA

 

11. KOLO

01.02.

11:00

Požega

POŽEGA

 -

ZAGREB

 

01.02.

16:00

Pula

PULA

 -

SRDOČI Rijeka

 

01.02.

11:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

VODOVOD OSIJEK

 

01.02.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

LIBERTAS Marincolor

 

01.02.

15:00

Split

SPLIT

 -

SLAVONSKI BROD

 

12. KOLO

15.02.

11:00

Zagreb

ZAGREB

 -

SPLIT

 

15.02.

17:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

 -

DUGO SELO

 

15.02.

17:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

 -

STARR Varaždin

 

15.02.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

PULA

 

15.02.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

POŽEGA

Matijević Spasoje

13. KOLO

22.02.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

ZAGREB

Šarčević Luka

22.02.

17:00

Požega

POŽEGA

 -

VODOVOD OSIJEK

 

22.02.

16:00

Pula

PULA

 -

LIBERTAS Marincolor

 

22.02.

11:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

SLAVONSKI BROD

 

22.02.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

SPLIT SPLIT

 

14. KOLO

14.03.

11:00

Zagreb

ZAGREB

 -

DUGO SELO

 

14.03.

15:00

Split

SPLIT

 -

STARR Varaždin

 

14.03.

17:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

 -

PULA

 

14.03.

17:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

 -

POŽEGA

 

14.03.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

SRDOČI Rijeka

 

15. KOLO

04.04.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

ZAGREB

 

04.04.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

LIBERTAS Marincolor.

Urljević Dubravko

04.04.

17:00

Požega

POŽEGA

 -

SLAVONSKI BROD

 

04.04.

16:00

Pula

PULA

 -

SPLIT

 

04.04.

11:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

DUGO SELO

 

16. KOLO

18.04.

11:00

Zagreb

ZAGREB

 -

STARR Varaždin

 

18.04.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

PULA

 

18.04.

15:00

Split

SPLIT

 -

POŽEGA

 

18.04.

17:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

 -

SRDOČI Rijeka

 

18.04.

17:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

 -

VODOVOD OSIJEK

 

17. KOLO

16.05.

17:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

 -

ZAGREB

 

16.05.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

SLAVONSKI BROD

 

16.05.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

SPLIT

Šarčević Luka

16.05.

17:00

Požega

POŽEGA

 -

DUGO SELO

 

16.05.

16:00

Pula

PULA

 -

STARR Varaždin

 

18. KOLO

23.05.

11:00

Zagreb

ZAGREB

 -

PULA

 

23.05.

11:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

POŽEGA

 

23.05.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

SRDOČI Rijeka

 

23.05.

15:00

Split

SPLIT

 -

VODOVOD OSIJEK

 

23.05.

17:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

 -

LIBERTAS Marincolor