Raspored natjecanja SLM 2020/21 jesen

SUPERLIGA MUŠKI – RASPORED JESEN 2020/21

1.KOLO

26.09.

14:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

DUGO SELO

 

26.09.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

PULA

Ganzelja Ivo

26.09.

14:00

Split

SPLIT

 -

LIBERTAS Marincolor

 

26.09.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

CIBALIA Vinkovci

 

26.09.

17:00

Požega

POŽEGA

 -

SLAVONSKI BROD

 

26.09.

14:00

Zadar

DONAT Zadar

-

ZAGREB Zagreb

 

2.KOLO

10.10.

14:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

ZAGREB Zagreb

 

10.10.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

DONAT Zadar

 

10.10.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

SLAVONSKI BROD

Matijević Spasoje

10.10.

16:00

Pula

PULA

 -

POŽEGA

 

10.10.

14:00

Split

SPLIT

 -

CIBALIA Vinkovci

 

10.10.

16:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

-

VODOVOD OSIJEK

 

11.10.

11:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

DONAT Zadar

 

11.10.

11:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

ZAGREB Zagreb

 

11.10.

11:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

POŽEGA

Vidović Denis

11.10.

11:00

Pula

PULA

 -

SLAVONSKI BROD

 

11.10.

11:00

Split

SPLIT

 -

VODOVOD OSIJEK

 

11.10.

11:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

-

CIBALIA Vinkovci

 

3.KOLO

24.10.

14:00

Zadar

DONAT Zadar

 -

CIBALIA Vinkovci

 

24.10.

15:00

Zagreb

ZAGREB

 -

VODOVOD OSIJEK

 

24.10.

17:00

Požega

POŽEGA

 -

LIBERTAS Marincolor

 

24.10.

17:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

 -

SPLIT

 

24.10.

14:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

PULA

 

24.10.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

-

SRDOČI Rijeka

 

25.10.

11:00

Zadar

DONAT Zadar

 -

VODOVOD OSIJEK

 

25.10.

11:00

Zagreb

ZAGREB

 -

CIBALIA Vinkovci

 

25.10.

11:00

Požega

POŽEGA

 -

SPLIT

 

25.10.

11:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

 -

LIBERTAS Marincolor

 

25.10.

11:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

SRDOČI Rijeka

 

25.10.

11:00

Dugo Selo

DUGO SELO

-

PULA

 

4.KOLO

07.11.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

ZAGREB

Urljević Dubravko

07.11.

16:00

Pula

PULA

 -

DONAT Zadar

 

07.11.

14:00

Split

SPLIT SPLIT

 -

DUGO SELO

 

07.11.

16:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

 -

STARR Varaždin

 

07.11.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

SLAVONSKI BROD

 

07.11.

17:00

Vinkovci

CIBALIA Vinkovci

-

POŽEGA

 

08.11.

11:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

DONAT Zadar

Ganzelja Ivo

08.11.

11:00

Pula

PULA

 -

ZAGREB

 

08.11.

11:00

Split

SPLIT SPLIT

 -

STARR Varaždin

 

08.11.

11:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor

 -

DUGO SELO

 

08.11.

11:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

POŽEGA

 

08.11.

11:00

Vinkovci

CIBALIA Vinkovci

-

SLAVONSKI BROD

 

5.KOLO

21.11.

14:00

Zadar

DONAT Zadar

 -

SLAVONSKI BROD

 

21.11.

15:00

Zagreb

ZAGREB

 -

POŽEGA

 

21.11.

14:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

CIBALIA Vinkovci

 

21.11.

17:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

VODOVOD OSIJEK

 

21.11.

17:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

LIBERTAS Marincolor

Urljević Dubravko

21.11.

16:00

Pula

PULA

-

SPLIT

 

22.11.

11:00

Zadar

DONAT Zadar

 -

POŽEGA

 

22.11.

11:00

Zagreb

ZAGREB

 -

SLAVONSKI BROD

 

22.11.

11:00

Varaždin

STARR Varaždin

 -

VODOVOD OSIJEK

 

22.11.

11:00

Dugo Selo

DUGO SELO

 -

CIBALIA Vinkovci

 

22.11.

11:00

Rijeka

SRDOČI Rijeka

 -

SPLIT

Ganzelja Ivo

22.11.

11:00

Pula

PULA

-

LIBERTAS Marincolor

 

6.KOLO

05.12.

14:00

Split

SPLIT

 -

ZAGREB

 

05.12.

16:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor.

 -

DONAT Zadar

 

05.12.

17:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

PULA

 

05.12.

17:00

Vinkovci

CIBALIA Vinkovci

 -

SRDOČI Rijeka

 

05.12.

17:00

Požega

POŽEGA

 -

DUGO SELO

 

05.12.

17:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

-

STARR Varaždin

 

06.12.

11:00

Split

SPLIT

 -

DONAT Zadar

 

06.12.

11:00

Dubrovnik

LIBERTAS Marincolor.

 -

ZAGREB

 

06.12.

11:00

Osijek

VODOVOD OSIJEK

 -

SRDOČI Rijeka

 

06.12.

11:00

Vinkovci

CIBALIA Vinkovci

 -

PULA

 

06.12.

11:00

Požega

POŽEGA

 -

STARR Varaždin

 

06.12.

11:00

Sl. Brod

SLAVONSKI BROD

-

DUGO SELO

 

Video

Video