Plaža Crikvenica 25.07.2021 - rezultati

Stolnoteniski turnir PLAŽA CRIKVENICA 2021. – 25.07.2021.

 

 

MUŠKI

Grupa A

Turk Zoran – Marić Borislav                            3 : 0   ( 9, 8, 9 )

Šarić Vlado – Šunić Alen                                 1 : 3 ( -5, 7, -3, -9 )

Turk Zoran – Šarić Vlado                                 3 : 0 ( 9, 8, 9 )

Marić Borislav - Šunić Alen                             1 : 3 (-6, 6, -6, -7 )

Turk Zoran – Šunić Alen                                  3 : 0 ( 9, 8, 9 )

Šarić Vlado – Marić Borislav                           3 : 1 ( 5, -7, 0, 3 )                                                          

     Poredak:

  1. 1.Turk                       3 / 0
  2. 2.Šunić                      2 / 1
  3. 3.Šarić                       1 / 2
  4. 4.Marić                     0 / 3

Grupa B

Jardas Ivan – Škoro Zoran                                3 : 0   ( 2, 12, 3 )

Jardas Ivan – Lukez Leo                                   3 : 0   ( 4, 8, 9 )

Lukez Leo – Škoro Zoran                                 3 : 0   ( 8, 6, 3 )

     Poredak:

  1. 1.Jardas                     2 / 0
  2. 2.Lukez                     1 / 1
  3. 3.Škoro                     0 / 2

Grupa C

Bertone Andrija – Manestar Damir                   3 : 0   ( 4, 10, 4 )

Šimac Denis – Perak Benedikt                         3 : 2 ( -9, -6, 2, 5; 8 )

Bertone Andrija – Šimac Denis                       3 : 0   ( 8, 9, 4 )

Manestar Damir - Perak Benedikt                    1 : 3 (10, -4, -9, -6 )

Bertone Andrija – Perak Benedikt                   3 : 0 ( 5, 4, 11 )

Šimac Denis – Manestar Damir                       3 : 1 ( 10, -9, 6, 4 )                                                          

     Poredak:

  1. 1.Bertone                   3 / 0
  2. 2.Šimac                      2 / 1
  3. 3.Perak                      1 / 2
  4. 4.Manestar                0 / 3

Grupa D

Vidović Vitomir – Strukić Sanjin                     3 : 0   ( 6, 10, 4 )

Vrzić Dean – Žižek Joža                                   3 : 0 ( 3, 5, 6 )

Vidović Vitomir – Vrzić Dean                         3 : 0   ( 6, 9, 1 )

Strukić Sanjin – Žižek Joža                              3 : 0 ( 3, 7, 6 )

Vidović Vitomir – Žižek Joža                           3 : 0 ( 7, 7, 7 )

Vrzić Dean – Strukić Sanjin                             3 : 1 ( -8, 9, 6, 8 )

                                  

     Poredak:

  1. 1.Vidović                  3 / 0
  2. 2.Vrzić                      2 / 1
  3. 3.Strukić                   1 / 2
  4. 4.Žižek Joža              0 / 3

Grupa E

Semion Robert – Szalma Ernö                         3 : 0   ( 2, 13, 3 )

Santaj Milivoj – Marinković Dragomir            3 : 0 ( 7, 9, 11 )

Semion Robert – Santaj Milivoj                       3 : 1   ( 5, 6, -7, 8 )

Szalma Ernö – Marinković Dragomir              3 : 0 ( 7, 9, 11 )

Semion Robert – Marinković Dragomir           3 : 0 ( 6, 8, 11 )

Santaj Milivoj – Szalma Ernö                           0 : 3 ( -9, -7, -7 )

                                  

     Poredak:

  1. 1.Semion                      3 / 0
  2. 2.Szalma Ernö              2 / 1
  3. 3.Santaj                        1 / 2
  4. 4.Marinković               0 / 3

Grupa F

Činko Anton – Kozak Ivan                              1 : 3 ( -11, 7, -9, -7 )

Mađerčić Danijel – Lučić Ivan                        3 : 0 ( 7, 7, 5 )

Činko Anton – Mađerčić Danijel                     3 : 0   ( 9, 10, 3 )

Kozak Ivan – Lučić Ivan                                  3 : 0 ( 7, 5, 6 )

Činko Anton – Lučić Ivan                                3 : 0 ( 6, 8, 6 )

Mađerčić Danijel – Kozak Ivan                       1 : 3 ( -9, 4, -8, -7 )

     Poredak:

  1. 1.Kozak                      3 / 0
  2. 2.Činko                      2 / 1
  3. 3.Mađerčić                 1 / 2
  4. 4.Lučić                        0 / 3

Grupa G

Terze Srđan – Udovičić Antun                               3 : 0 ( 7, 8, 6 )

Lukez Kristijan – Butorac Mario                           3 : 0 ( 6, 7, 1 )

Terze Srđan – Lukez Kristijan                               3 : 0   (10, 10, 8 )

Udovičić Antun – Butorac Mario                           3 : 0 ( 7, 7, 7 )

Terze Srđan – Butorac Mario                                 3 : 0 ( 4, 2, 6 )

Lukez Kristijan – Udovičić Antun                         1 : 3 ( 8, -5, -7, -7 )

                                    

     Poredak:

  1. 1.Terze Srđan              3 / 0
  2. 2.Udovičić                  2 / 1
  3. 3.Lukez                      1 / 2
  4. 4.Butorac                   0 / 3

Grupa H

Kršovnik Leonard – Görgens Andreas                       3 : 0 ( 7, 6, 12 )

Bakmaz Davor – Grbac Sanjin                                 3 : 0 ( 3, 2, 8 )

Kršovnik Leonard – Bakmaz Davor                         2 : 3   ( 5, -9, 3, -9, -5 )

Görgens Andreas – Grbac Sanjin                             1 : 3 ( 4, -8, -8, -9)

Kršovnik Leonard – Grbac Sanjin                            3 : 0 ( 2, 8, 9 )

Bakmaz Davor – Görgens Andreas                        3 : 0 ( 3, 4, 5 )

                                    

     Poredak:

  1. 1.Bakmaz                  3 / 0
  2. 2.Kršovnik                2 / 1
  3. 3.Grbac                     1 / 2
  4. 4.Görgens                 0 / 3

Grupa I

Muškić Mario – Budak Avelino                               3 : 1   ( 11, -11, 5, 5 )

Muškić Mario – Krivski Marko                                0 : 3   ( -5, -7, -5 )

Krivski Marko – Budak Avelino                               3 : 0   ( 5, 8, 3 )

     Poredak:

  1. 1.Krivski                   2 / 0
  2. 2.Muškić                  1 / 1
  3. 3.Budak                    0 / 2

Grupa J

Lukez Goran – Matoničkin Dražen                   3 : 1 ( 7, 6, -8, 9 )

Vešligaj Danijel – Nikšić Mario                        2 : 3 ( 7, -8, -9, 8, -9 )

Lukez Goran – Vešligaj Danijel                        1 : 3   ( 8, -9, -9, -7 )

Matoničkin Dražen – Nikšić Mario                   0 : 3 ( -8, -8, -9)

Lukez Goran – Nikšić Mario                             3 : 2 ( 7, -8, 9, -8, 7 )

Vešligaj Danijel – Matoničkin Dražen               3 : 0 ( 6, 7, 8 )

                                    

     Poredak:

  1. 1.Vešligaj                 2 / 1    ( 5/4)
  2. 2.Nikšić                   2 / 1    ( 5/5)
  3. 3.Lukez                   2 / 1     (4/5)
  4. 4.Matoničkin           0 / 3

 

1/16 finala        Lukez Leo – Vrzić Dean                     3 : 1 ( 8, 7, -6, 8 )

                         Szalma Ernö – Nikšić Mario               3 : 2 ( -8, 9, -8, 7, 9 )

                         Činko Anton - Muškić Mario             3 : 0 ( 8, 7, 8 )

                         Kršovnik Leonard – Šimac Denis       3 : 0 ( 8, 6, 7 )

1/ 8 finala         Turk Zoran – Udovičić Antun           3 : 0 ( 9, 8, 9 )

                         Bakmaz Davor – Lukez Leo               3 : 1 ( -9, 3, 7, 9 )

                         Krivski Marko - Kozak Ivan               3 : 2 ( 8, -7, -6, 6, 7 )

                         Bertone Andrija - Szalma Ernö           3 : 0 ( 9, 8, 9 )

                         Vidović Vitomir – Činko Anton         3 : 1 ( 11, -10, 9, 10 )

                         Terze Srđan – Šunić Alen                   3 : 0 ( 5, 3, 6 )

                         Semion Robert - Kršovnik Leonard     3 : 1 ( 9, -6, 8, 8 )

                         Jardas Ivan – Vešligaj Danijel             3 : 0 ( 9, 11, 7 )

1/ 4 finale         Bakmaz Davor - Turk Zoran               3 : 1 ( 8, 7, -9, 3 )

                       Bertone Andrija - Krivski Marko       3 : 1 (- 9, 10, 8, 6 )

                          Vidović Vitomir – Terze Srđan           3 : 2 ( 11, 9, -8, -9, 9 )

                         Jardas Ivan – Semion Robert               3 : 1 ( 8, -7, 6, 7 )

1/ 2 finale         Bakmaz Davor - Bertone Andrija       3 : 2 ( 9, -10, 9, -6, 9 )

                          Jardas Ivan – Vidović Vitomir             3 : 0 ( 6, 2, 9 )

FINALE           Jardas Ivan – Bakmaz Davor           3 : 2 ( 5, 8, -8, -6, 3 )

 

 

ŽENE

 

 

Grupa A

 

Knežević-Šambić Ivana – Zekanović Mirta     3 : 0   ( 1, 2, 6 )

 

Knežević-Šambić Ivana – Fable Ana               3 : 0 ( 4, 6, 3 )

 

Fable Ana – Zekanović Mirta                           3 : 0 ( 7, 6, 7 )

 

     Poredak:

 

  1. 1.Knežević-Šambić                  2 / 0
  2. 2.Fable                                     1 / 1
  3. 3.Zekanović                             0 / 2

 

Grupa B

 

Pećanić Diana – Vidović Sanda                        3 : 0 ( 8, 6, 9 )

 

Pećanić Diana – Schweiger Julija                     3 : 1 ( 8, 6, -8, 8 )

 

Schweiger Julija – Vidović Sanda                     0 : 3 ( -7, -8, -9 )

 

     Poredak:

 

  1. 1.Pećanić                                  2 / 0
  2. 2.Vidović                                  1 / 1
  3. 3.Schweiger                             0 / 2

 

Grupa C

 

Košuljandić Iva – Lukez Ana                          1 : 3 ( -8, -6, 9, -7 )

 

Košuljandić Iva – Krupski Ana                        0 : 3 ( -9, -8, -9 )

 

Krupski Ana – Lukez Ana                              1 : 3 ( -7, -8, 8, -6 )

 

     Poredak:

 

  1. 1.Lukez                                    2 / 0
  2. 2.Krupski                                 1 / 1
  3. 3.Košuljandić                          0 / 2

 

 

1 / 4 finale     Vidović Sanda – Krupski Ana                      0 : 3 ( -7, -9, -8 )

 

                       Lukez Ana – Fable Ana                               3 : 0 ( 4, 7, 7 )

 

1 / 2 finale       Knežević-Šambić Ivana - Krupski Ana     3 : 0 ( 6, 5, 7 )

 

                         Lukez Ana – Pečanić Diana                      3 : 1 ( 6, 8, -9, 6 )

 

FINALE        Knežević-Šambić Ivana - Lukez Ana      3 : 0 ( 6, 7, 6 )

 

 

 

 

 

 

 

Video

Video