Pojedinačno prvenstvo seniora/seniorki -rezultati

Pojedinačno prvenstvo PGŽ    MATULJI,11.12.2021.                Seniori
                                             
GRUPA 1 VALENTA Josip CUCULIĆ Ozren SERTIĆ Mihael X SCORE SET   BODOVA PLASMAN
1   VALENTA Josip ORE  X 4,5,9,, 3,3,4,, ,,,, 2:0 6 : 0   4 1.
3 : 0 3 : 0   :  
2   CUCULIĆ Ozren SRD -4,-5,-9,,  X 5,9,7,, ,,,, 1:1 3 : 3   3 2.
0 : 3 3 : 0   :  
3   SERTIĆ Mihael MAT -3,-3,-4,, -5,-9,-7,,  X ,,,, 0:2 0 : 6   2 3.
0 : 3 0 : 3   :  
4   X X ,,,, ,,,, ,,,,  X              
  :     :     :  
                                             
GRUPA 2 TURK Zoran VIDOVIĆ Denis FABLE Ana X SCORE SET   BODOVA PLASMAN
1   TURK Zoran KUK  X 9,14,-10,9, 8,6,2,, ,,,, 2:0 6 : 1   4 1.
3 : 1 3 : 0   :  
2   VIDOVIĆ Denis MAT -9,-14,10,-9,  X 8,5,8,, ,,,, 1:1 4 : 3   3 2.
1 : 3 3 : 0   :  
3   FABLE Ana KVA -8,-6,-2,, -8,-5,-8,,  X ,,,, 0:2 0 : 6   2 3.
0 : 3 0 : 3   :  
4   X X ,,,, ,,,, ,,,,  X              
  :     :     :  
                                             
GRUPA 3 VIDOVIĆ Vitomir ŠUNIĆ Alen TOTO Tomislav X SCORE SET   BODOVA PLASMAN
1   VIDOVIĆ Vitomir KUK  X    4,6,8,, -7,7,4,8, ,,,, 2:0 6 : 1   4 1.
3 : 0 3 : 1   :  
2   ŠUNIĆ Alen ORE -4,-6,-8,,  X    -9,9,7,10, ,,,, 1:1 3 : 4   3 2.
0 : 3 3 : 1   :  
3   TOTO Tomislav MAT 7,-7,-4,-8, 9,-9,-7,-10,  X    ,,,, 0:2 2 : 6   2 3.
1 : 3 1 : 3   :  
4   X X ,,,, ,,,, ,,,,  X                 
  :     :     :  
                                             
GRUPA 4 KRŠOVNIK Leonard RADAKOVIĆ Mia ZEKANOVIĆ Mirta x SCORE SET   BODOVA PLASMAN
2   KRŠOVNIK Leonard MAT  X 9,-7,5,-7,-9 3,8,4,, ,,,, 1:1 5 : 3   3 2.
2 : 3 3 : 0   :  
1   RADAKOVIĆ Mia KOS -9,7,-5,7,9  X 3,3,6,, ,,,, 2:0 6 : 2   4 1.
3 : 2 3 : 0   :  
3   ZEKANOVIĆ Mirta RIJ -3,-8,-4,, -3,-3,-6,,  X ,,,, 0:2 0 : 6   2 3.
0 : 3 0 : 3   :  
4   x x ,,,, ,,,, ,,,,  X              
  :     :     :  

 

Završnica:

Četvrtfinale: VALENTA Josip (Ore)   - KRŠOVNIK Leonard (MAT)               3:1 ( 9,-8, 9, 9)

                      VIDOVIĆ Vitomir (KUK) - VIDOVIĆ Denis (MAT)                  3:0 ( 7, 5, 7)

                      RADAKOVIĆ Mia (KOS) - ŠUNIĆ Alen (ORE)                         3:0 ( 3, 7, 8)

                      TURK Zoran (KUK)  - CUCULIĆ Ozren (SRD)                          3:0 ( 9, 6, 8)

Polufinale:   VALENTA Josip (ORE) - VIDOVIĆ Vitomir (KUK)                     3:1 (10,-8, 9, 9)

                      TURK Zoran (KUK)  - RADAKOVIĆ Mia (KOS)                       3:0 ( 6, 6, 9)

Finale: TURK Zoran (Kukuljanovo) - VALENTA Josip (Orehovica)           3:2 (-6, 8,-8,10,10)

 

Video

Video