Bilten broj 9-2022/23

BILTEN broj 9-2022/23 STOLNOTENISKE LIGE PGŽ - Rijeka,17.12.2022.

A STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati IX. kola:

 

KOSTRENA 2

-

RAB

4 : 3

Špehar Predrag

-

Badurina Davor

3:2 (-6,-10, 6, 7, 4)

Orkić Ilija

-

Markovski Saško

1:3 (-3,-4, 9,-6)

Oprešnik Kristijan

-

Španjol Davor

3:0 ( 7, 3, 6)

Špehar, Protuđer

-

Badurina, Markovski

3:0 ( 7, 6, 3)

Špehar Predrag

-

Markovski Saško

1:3 ( 4,-8,-10,-5)

Oprešnik Kristijan

-

Badurina Davor

0:3 (-9,-7,-9)

Protuđer Igor

-

Španjol Davor

3:0 ( 4, 7, 8)

 

MALINSKA DUB.

-

VINODOL 2

4 : 0

Strilčić Matija

-

Leko Goran

3:0 ( 5, 9,12)

Žic Denis

-

Grahovac Damir

3:1 (-12,11,12, 6)

Plivelić Antun

-

Devčić Želimir

3:1 (-9,10, 7,10)

Baša, Miler

-

Leko, Šostarić

3:1 ( 6,12,-9,10)

 

OREHOVICA 2

-

SVETI JAKOV

3 : 4

Mauhar Denis

-

Mužević Bojan

3:1 ( 6, 5,-9, 7)

Muminović Suljo

-

Marić Jozo

1:3 ( 3,-8,-5,-5)

Depoli Aleksandar

-

Gržac Lovorko

1:3 (-11,-3, 8,-7)

Mauhar, Šukunda

-

Marić, Mužević

0:3 (-7,-11,-10)

Mauhar Denis

-

Marić Jozo

3:2 ( 7,-4,-6, 6, 9)

Turić Emanuel

-

Mužević Bojan

3:0 ( 13,10,11)

Muminović Suljo

-

Gržac Lovorko

2:3 (-8, 4, 5,-8,-2)

 

MATULJI

-

KUKULJANOVO

1 : 4

Vidović Denis

-

Turk Zoran

1:3 (-10,-7, 3,-3)

Toto Tomislav

-

Bogdanović Zoran

2:3 (11,-7,11,-8,-9)

Matijević Spasoje

-

Bertone Andrej

2:3 ( 8,-10, 8,-7,-5)

Vidović, Matijević

-

Turk, Semion

3:2 (17,-6, 9,-8, 6)

Vidović Denis

-

Vidović Vitomir

2:3 (-7,-5, 9, 9,-6)

 

Redoslijed nakon IX. kola:

1. KUKULJANOVO

8

8

0

32: 5

16

2. MATULJI

8

6

2

28:11

14, 3, 7:5

3. MALINSKA DUBAŠNICA

8

6

2

27:14

14, 3, 7:7

4. KOSTRENA 2

8

6

2

25:20

14, 3, 5:7

5. OREHOVICA 2

8

3

5

19:25

11, 2

6. RAB

8

3

5

17:29

11, 1

7. RIJEKA

8

2

6

18:27

10

8. VINODOL 2

8

1

7

10:29

9, 2

9. SVETI JAKOV

8

1

7

15:31

9, 1

 

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.KUKULJANOVO –Bogdanović Zoran 7:2, Čabrijan Milan 5:0, Vidović Vitomir 5:0, Turk Zoran 4:0, Bertone Andrija 4:1,Semion Robert 1:0, par 6:2.

2.MATULJI – Vidović Denis 10:2, Matijević Spasoje 4:2, Toto Tomislav 4:4, Zupet Stojan 3:1, Žbogar Zoran 1:0, par 6:2.

3.MALINSKA DUB. – Baša Nikola 5:2, Žic Denis 3:0, Plivelić Antun 3:0, Šplehar Leonardo 2:1, Magličić Mateja 1:0, Pavičić Blaženko 1:0, Šantić Alen 1:1, Strilčić Matija 1:0, Bogović Ivan 1:0, Šantić Adrian 1:4,Miler Čedomir 1:4, Saftić Vedran 0:1, par 7:1.

4.KOSTRENA 2 – Špehar Predrag 8:4, Oprešnik Kristijan 7:4, Protuđer Igor 5:2, Delač Robert 2:1, Orkić Ilija 1:1, Linić Lav 0:2, par 2:6.

5.OREHOVICA 2 – Mauhar Denis 8:2, Giunio Bruno 3:1, Depoli Aleksandar 2:7, Turić Emanuel 1:1, Stilin Tihomir 1:2, Šukunda Darko 1:2, Muminović Suljo 0:5, par 3:5.

6.RAB – Badurina Davor 8:4, Markovski Saško 7:6, Buza Vidas Zlatko 1:5,Španjol Davor 0:7, par 1:7.

7.RIJEKA – Krnić Vanessa 6:6, Grbac Mladen 2:10, Jardas Ivan 1:0,Antolović Karlo 1:0,Zekanović Mirta 1:10, par 7:1.

8.VINODOL 2 – Grahovac Damir 3:5,Crnković Krešimir 3:1, Leko Goran 2:8, Šostarić Nenad 0:4, Devčić Želimir 0:3, Butković Miljenko 0:1, Deranja Vjenceslav 0:1, par 2:6.

9.SVETI JAKOV – Marić Jozo 7:6,Gržac Lovorko 5:4,Mužević Bojan 1:9, Blatančić Pejo 0:4, Zimmermann Frank Manfred 0:2, par 2:6.

 

B STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

Rezultati IX. kola:

 

SRDOČI

-

KVARNER

4 : 0

Ganzelja Ivo

-

Bačić Zvonimir

3:1 (-8, 7, 8, 4)

Perak Benedikt

-

Vulin Vedran

3:0 ( 5, 8, 7)

Divković Mario

-

Budak Avelino

3:0 ( 4, 4, 5)

Divković, Matešić

-

Bačić, Budak

3:0 ( 5, 7, 3)

 

LOŠINJ

-

CRIKVENICA

4 : 0

Devčić Dubravko

-

Hengst Jean Jacques

3:0 ( 7, 8,11)

Broz Goran

-

Škoro Zoran

3:1 ( 8,-6,11, 8)

Licitar Jasmin

-

Marinković Dragomir

3:1 ( 8, 7,-12, 8)

Devčić, Broz

-

Škoro, Hengst

3:2 ( 7,-9, 5,-3, 8)

 

PAŠAC

-

VINODOL 1

4 : 1

Kršovnik Leonard

-

Muškić Mario

3:1 ( 8, 7,-9, 4)

Kršovnik Emil

-

Butorac Mario

1:3 ( 5,-6,-4,-8)

Pucl Vedran

-

Knez Davor

3:2 (-10, 4,-9,10, 9)

Pucl, Kršovnik L.

-

Knez, Bradarić

3:0 ( 7, 8, 1)

Kršovnik Leonard

-

Bradarić Borko

3:0 ( 7, 8, 6)

 

OPATIJA 08

-

RJEČINA

4 : 0

Marić Borislav

-

Nikolić Goran

3:1 ( 7, 4,-5, 8)

Meak Donatello

-

Šarić Siniša

3:1 (-10, 4,10, 6)

Rubeša Danijel

-

Ban Boris

3:0 ( 2, 1, 6)

Rubeša, Smiljanić

-

Nikolić, Šarić

3:0 ( 8, 8, 2)

 

OREHOVICA 1

-

KOSTRENA 1

4 : 1

Činko Anton

-

Petrali Gianni

3:0 ( 4, 4, 3)

Šunić Alen

-

Maras Mile

3:0 ( 1,10,10)

Valenta Josip

-

Arbanas Branko

3:0 ( 6,10, 6)

Magaš, Šuperina

-

Maras, Petrali

1:3 (-6,-11,11,-11)

Činko Anton

-

Maras Mile

3:1 (12,-6, 3, 8)

 

Redoslijed nakon IX. kola:

1. OREHOVICA 1

9

8

1

35: 6

17

2. SRDOČI

9

7

2

29:14

16, 2

3. PAŠAC

9

7

2

32:18

16, 1

4. KOSTRENA 1

9

6

3

29:14

15

5. OPATIJA 08

9

5

4

23:22

14

6. KVARNER

9

5

4

24:21

13, 2

7. VINODOL 1

9

4

5

22:29

13, 1

8. LOŠINJ

9

2

7

14:28

11

9. CRIKVENICA

9

1

8

10:32

10

10.RJEČINA

9

0

9

2:36

9

Sastavi momčadi i skor igrača :

1.OREHOVICA 1 – Valenta Josip 7:0, Činko Anton 6:0,Šunić Alen 5:1, Šuperina Adrijano 3:2, Magaš Marinko 3:2, par 7:1.

2.SRDOČI – Ganzelja Ivo 10:2,Perak Benedikt 5:1,Jakaša Miro 3:4, Matešić Lovro 2:5,Divković Mario 2:0,par 7:2.

3.PAŠAC – Kršovnik Leonard14:0,Pucl Vedran10:4,Kršovnik Emil 1:6,Borgin Igor 0:5,Fable Ana 1:0, par 6:3.

4.KOSTRENA 1 – Maras Mile 8:4, Petrali Gianni 4:2, Radaković Mia 3:2, Morić Duško 3:0, Arbanas Branko 3:4, Milotić Branko 1:0, par 7:2.

5.OPATIJA 08 – Rubeša Danijel 6:2, Meak Donatello 5:6, Smiljanić Damir 3:4, Marić Borislav 3:6, Šebelja Alen 1:0, par 5:4.

6.KVARNER – Bačić Zvonimir 9:1, Torbarina Bruno 5:5, Vulin Vedran 3:1, Budak Avelino 1:5, Šekimić Krešimir 0:3, par 6:2.

7.VINODOL 1 – Stienen Norbert 5:2, Knez Davor 5:2, Muškić Mario 5:7, Bradarić Borko 4:4, Butorac Mario 2:6, par 1:8.,

8.LOŠINJ – Devčić Dubravko 6:5, Broz Goran 3:7, Licitar Jasmin 2:4, Stopar Fjodor 0:2, Perković Marijan 0:4, par 3:6.

9.CRIKVENICA – Škoro Zoran 4:7, Hengst Jean Jacques 2:8, Marinković Dragomir2:8, Košuljandić Iva 0:1, par 2:7.

10.RJEČINA – Nikolić Goran 1:7, Ban Marko 1:7, Šarić Siniša 0:7, Ban Boris 0:5, Juretić Marino 0:1, par 0:9.

OBAVIJESTI:

U proljetnom dijelu (drugi dio) natjecanja prema postignutim rezultatima iz prvog dijela formirane su I liga (gornje polovine iz obje grupe) i II liga (doljnje polovine iz obje grupe) u kojima će se natjecati dvokružno za konačni poredak.

I liga :

1. KUKULJANOVO

2. MATULJI

3. MALINSKA DUBAŠNICA

4. KOSTRENA 2

5. OREHOVICA 2

6. OREHOVICA 1

7. SRDOČI

8. PAŠAC

9. KOSTRENA 1

10.OPATIJA 08

II liga :

1. RAB

2. RIJEKA

3. VINODOL 2

4. SVETI JAKOV

5. KVARNER

6. VINODOL 1

7. LOŠINJ

8. CRIKVENICA

9. RJEČINA

Video

Video