Bilten broj 1-2021/22

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati I. kola:

 

PAŠAC

-

SVETI JAKOV

4 : 0

Fable Ana

-

Kevrić Robert

3:0 ( 4, 7, 6)

Borgin Igor

-

Marić Jozo

3:2 (-3,-5, 3, 7, 4)

Kršovnik Emil

-

Srdoč Lucijan

3:0 ( 5, 4, 1)

Fable, Kršovnik Leo

-

Kevrić, Marić

3:2 (-8,-9, 4, 3,10)

 

UNIRI

-

SRDOČI

0 : 4

Perak Benedikt

-

Jakaša Miro

0:3 (-6,-7,-1)

Ban Mladen

-

Peršić Kruno

0:3 (-6,-9,-4)

Uravić Boris

-

Golubović Roman

0:3 (-1,-2,-6)

Perak, Ban

-

Peršić, Golubović

1:3 ( 9,-9,-10,-2)

 

RJEČINA

-

OREHOVICA 3

1 : 4

Ban Marko

-

Depoli Aleksandar

0:3 (-3,-4,-7)

Nikolić Goran

-

Mauhar Denis

0:3 (-2,-3,-8)

Vurušić Zvonimir

-

Muminović Suljo

3:2 (-4,11,-10,10, 9)

Juretić, Nikolić

-

Šukunda, Mauhar

0:3 (-7,-9,-4)

Ban Marko

-

Mauhar Denis

0:3 (-3,-3,-10)

 

RAB

-

MALINSKA DUB.

4 : 0 B.B.

 

RIJEKA
-

KOSTRENA 2

2 : 4

Krnić Vanessa

-
Delač Robert
3:2 ( 4,-7,-4, 6, 6)

Grbac Mladen

-
Špehar Predrag
0:3 (-4,-2,-8)

Zekanović Mirta

-

Oprešnik Kristijan

0:3 (-4,-6,-6)

Krnić, Grbac

-
Špehar, Oprešnik
0:3 (-8,-9,-12)

Krnić Vanessa

-
Špehar Predrag
3:2 (4,-10,-4, 8, 4)

Zekanović Mirta

-
Delač Robert
0:3 (-5,-10,-11)

 

CRIKVENICA

-

LOŠINJ

1 : 4

Škoro Zoran

-

Broz Goran

2:3 (-9, 9,-7, 9,-10)

Lučić Ivan

-

Devčić Dubravko

0:3 (-5,-3,-10)

Marinković Dragomir

-

Licitar Jasmin

3:0 ( 4, 9, 8)

Škoro, Marinković

-

Devčić, Broz

0:3 (-9,-2,-9)

Škoro Zoran

-

Devčić Dubravko

1:3 (-9,-12, 7,-5)

 

VINODOL 1

-

VINODOL 2

0 : 4

Leko Goran

-

Muškić Mario

0:3 (-7,-7,-7)

Butorac Mario

-

Grbac Sanjin

0:3 (-7,-9,-8)

Hejpeter Josip

-

Knez Davor

0:3 (-9,-5,-3)

Leko, Butković

-

Bradarić, Šostarić

2:3 (-5, 5, 7,-9,-11)

 

Redoslijed nakon I. kola:

1. SRDOČI

1

1

0

4:0

2

2. PAŠAC

1

1

0

4:0

2

3. VINODOL 2

1

1

0

4:0

2

4. RAB

1

1

0

4:0

2

5. OREHOVICA 3

1

1

0

4:1

2

6. LOŠINJ

1

1

0

4:1

2

7. KOSTRENA 2

1

1

0

4:2

2

8. RIJEKA

1

0

1

2:4

1

9. RJEČINA

1

0

1

1:4

1

10.CRIKVENICA

1

0

1

1:4

1

11.UNIRI

1

0

1

0:4

1

12.SVETI JAKOV

1

0

1

0:4

1

13.VINODOL 1

1

0

1

0:4

1

14.MALINSKA DUBAŠNICA

1

0

1

0:4

0

OBAVIJESTI:

-PAŠAC će svoje utakmice kao domaćin igrati utorkom sa početkom u 18:30 sati.

Novi igrači:

-RJEČINA: Ban Boris

-SVETI JAKOV: Voloder Davor, Sočković Filip, Gržac Lovorko, Valentić Edo

-CRIKVENICA: Perica Meštrović Franjo

-RIJEKA: Jardas Ivan, Vulin Vedran

-KOSTRENA 2: Stojak Denis, Linić Lav

-Kotizaciju za PGŽ lige još nisu uplatili: CRIKVENICA, KUKULJANOVO, LOŠINJ, OREHOVICA 1, OREHOVICA 2, OREHOVICA 3, RAB, RJEČINA, SRDOČI, SVETI JAKOV, UNIRI, VINODOL 1, VINODOL 2.

Video

Video