Bilten broj 10-2021/22

1. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati IX. kola:

 

OREHOVICA 1
-

MATULJI

4 : 1

Činko Anton

-
Vidović Denis
3:1 (-7, 2, 4, 8)

Šunić Alen

-
Matijević Spasoje
0:3 (-7,-7,-10)

Valenta Josip

-

Toto Tomislav

3:0 ( 2, 6, 2)

Činko, Valenta

-
Vidović, Matijević
3:1 (-8, 7,11, 5)

Činko Anton

-
Matijević Spasoje
3:0 (11, 6, 4)

 

KOSTRENA 1
-

KUKULJANOVO

2 : 4

Morić Duško

-
Turk Zoran
3:2 ( 7,-7, 7,-8,10)

Arbanas Branko

-
Semion Robert
0:3 (-5,-6,-2)

Maras Mile

-

Vidović Vitomir

0:3 (-8,-8,-11)

Morić, Maras

-
Turk, Semion
3:2 (-6,-7,10,11, 5)

Morić Duško

-
Semion Robert
2:3 ( 6,-5,-9, 8,-9)

Maras Mile

-
Turk Zoran
0:3 (-5,-6,-7)

 

OPATIJA 08
-

OREHOVICA 2

1 : 4

Budak Avelino

-
Šuperina Adrijano
1:3 (-10, 7, -3,-8)

Marić Borislav

-
Magaš Marinko
1:3 ( 7,-9,-8,-6)

Smiljanić Damir

-

Bogdanović Zoran

0:3 (-8,-8,-8)

Rubeša, Smiljanić

-
Magaš, Bogdanović
3:2 ( 4, 8,-9,-8, 5)

Budak Avelino

-
Magaš Marinko
1:3 (-5,-4, 8,-4)

 

Redoslijed nakon IX. kola:

1. OREHOVICA 1

9

8

1

34:  8

17

2. KUKULJANOVO

9

8

1

33:10

17

3. KOSTRENA 1

9

6

3

27:20

15

4. MATULJI

9

2

7

17:30

11

5. OREHOVICA 2

9

3

6

13:29

11

6. OPATIJA 08

9

0

9

  9:36

9

 

 

2. STOLNOTENISKA LIGA PGŽ

 

Rezultati VIII kola:

 

SRDOČI
-

LOŠINJ

4 : 2

Jakaša Miro

-
Broz Goran
3:1 ( 9,-7, 5, 5)

Peršić Kruno

-
Devčić Dubravko
0:3 (-8,-5,-4)

Cuculić Ozren

-

Škoda Anton

3:2 ( 4,-9,-9, 4, 8)

Jakaša, Golubović

-
Devčić, Broz
2:3 ( 7,-10, 4,-6,-3)

Jakaša Miro

-
Devčić Dubravko
3:2 (-8, 7,-5, 8, 7)

Cuculić Ozren

-
Broz Goran
3:0 ( 6, 7, 7)

 

SVETI JAKOV
-

MALINSKA DUB.

2 : 4

Marić Jozo

-
Baša Nikola
0:3 (-4,-9,-10)

Ivčić Davor

-
Žic Denis
0:3 (-3,-10,-6)

Juretić Maja

-

Miler Čedomir

3:0 ( 4, 6, 7)

Marić, Kevrić

-
Baša, Žic
1:3 (-5,-3, 9,-7)

Marić Jozo

-
Žic Denis
3:0 ( 8, 8, 2)

Juretić Maja

-
Baša Nikola
0:3 (-8,-5,-8)

 

Rezultati X. kola:

 

SVETI JAKOV

-

OREHOVICA 3

2 : 4

Marić Jozo

-

Šukunda Darko

3:0 (11, 2, 8)

Kevrić Robert

-

Mauhar Denis

0:3 (-9,-7,-5)

Srdoč Lucijan

-

Stilin Tihomir

0:3 (-8,-4,-2)

Marić, Kevrić

-

Mauhar, Muminović

3:0 ( 7, 7, 5)

Marić Jozo

-

Mauhar Denis

1:3 ( 6,-9,-6,-7)

Srdoč Lucijan

-

Šukunda Darko

0:3 (-4,-5,-6)

 

SRDOČI
-

MALINSKA DUB.

1 : 4

Cuculić Ozren

-
Saftić Vedran
2:3 ( 8, 8,-6,-5,-10)

Peršić Kruno

-
Baša Nikola
0:3 (-5,-13,-9)

Jakaša Miro

-

Šantić Adrian

1:3 (-4,-5, 5,-5)

Jakaša, Cuculić

-
Žic, Miler
3:2 (-7, 5,-8, 9, 5)

Cuculić Ozren

-
Baša Nikola
0:3 (-6,-7,-11)

 

PAŠAC

-

KOSTRENA 2

4 : 2

Fable Ana

-

Delač Robert

0:3 (-10,-11,-7)

Borgin Igor

-

Špehar Predrag

3:0 ( 8, 9, 6)

Pucl Vedran

-

Oprešnik Kristijan

3:0 ( 7,12, 6)

Pucl, Kršovnik L.

-

Delač, Oprešnik

3:1 (-9,10, 8, 5)

Fable Ana

-

Špehar Predrag

1:3 (-5,10,-6,-5)

Pucl Vedran

-

Delač Robert

3:1 (-7, 5, 7, 6)

 

UNIRI
-

LOŠINJ

1 : 4

Perak Benedikt

-
Broz Goran
3:0 ( 2, 7, 4)

Halilović Zlatko

-
Devčić Dubravko
1:3 ( 6,-9,-7,-3)

Matešić Lovro

-

Škoda Anton

0:3 (-4,-6,-5)

Perak, Halilović

-
Devčić, Broz
2:3 ( 9,-7,-10,10,-9)

Perak Benedikt

-
Devčić Dubravko
1:3 (12,-6,-8,-4)

 

RJEČINA

-

VINODOL 2

1 : 4

Ban Marko

-

Bradarić Borko

1:3 ( 7,-4,-2,-5)

Nikolić Goran

-

Grbac Sanjin

1:3 ( 7,-6,-1,-10)

Vurušić Zvonimir

-

Knez Davor

3:0 ( 6, 5, 3)

Juretić, Nikolić

-

Bradarić, Grbac

1:3 (-3, 6,-5,-8)

Juretić Marino

-

Grbac Sanjin

1:3 (-6, 6,-7,-5)

 

RAB
-

VINODOL 1

4 : 1

Markovski Saško

-
Butorac Mario
3:2 (-7, 8, 9,-9, 7)

Lončarić Igor

-
Leko Goran
3:1 (-10, 3,11, 7)

Buza Vidas Zlatko

-

Butković Žarko

0:3 (-11,-7,-8)

Lončarić, Markovski

-
Hejpeter, Devčić
3:1 ( 9,-7, 9, 7)

Markovski Saško

 
Leko Goran
3:0 (10, 5, 6)

 

RIJEKA

-

CRIKVENICA

4 : 3

Krnić Vanessa

-

Škoro Zoran

3:0 ( 4,10, 8)

Grbac Mladen

-

Marinković Dragomir

2:3 ( 6,-6, 4,-11,-8)

Zekanović Mirta

-

Blatnik Joža

3:1 ( 8,-9, 6,10)

Krnić, Grbac

-

Škoro, Marinković

2:3 ( 4,-4, 4,-6,-9)

Krnić Vanessa

-

Marinković Dragomir

3:0 ( 6, 2,11)

Zekanović Mirta

-

Škoro Zoran

0:3 (-5,-8,-6)

Grbac Mladen

-

Blatnik Joža

3:0 ( 5, 7, 4)

 

 

Redoslijed nakon X. kola:

 

1. PAŠAC

10

9

1

38:11

19

2. LOŠINJ

10

6

4

30:22

16

3. VINODOL 2

10

6

4

31:26

16

4. RIJEKA

10

6

4

31:28

16

5. SRDOČI

9

6

3

29:17

15

6. MALINSKA DUBAŠNICA

10

6

4

33:24

15

7. KOSTRENA 2

9

6

3

28:22

15

8. RAB

10

5

5

26:25

15

9. OREHOVICA 3

10

5

5

25:28

15

10.VINODOL 1

10

4

6

24:31

14

11.CRIKVENICA

10

4

6

24:32

14

12.RJEČINA

10

4

6

18:32

14

13.SVETI JAKOV

10

1

9

22:39

11

14.UNIRI

10

1

9

17:39

11

Video

Video